МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.02.2017

м. Київ

N 269

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
10 березня 2017 р. за N 338/30206

Про затвердження вартості одного ліжко-дня путівки та вартості путівки до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія"

Відповідно до пункту 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах "Артек" і "Молода гвардія", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 року N 227 (зі змінами),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити вартість одного ліжко-дня путівки до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія" в сумі 346 (триста сорок шість) грн 00 коп. для путівок, що будуть придбані за рахунок коштів, передбачених за бюджетною програмою КПКВК 2501450 "Оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах МДЦ "Артек" і ДЦ "Молода гвардія", та вартість путівки в сумі 7266 (сім тисяч двісті шістдесят шість) грн 00 копійок.

2. Департаменту оздоровлення та санаторно-курортного лікування (Хохленков І. О.) та Фінансово-економічному департаменту (Задніпрянець В. А.) при затвердженні розподілу путівок для оздоровлення дітей у державному підприємстві "Український дитячий центр "Молода гвардія" керуватися пунктом 1 цього наказу.

3. Департаменту оздоровлення та санаторно-курортного лікування (Хохленков І. О.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства соціальної політики України від 04 лютого 2016 року N 75 "Про затвердження вартості одного ліжко-дня путівки та вартості путівки до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія" (Наказ N 75), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 19 лютого 2016 року за N 267/28397.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Федорович Н. В.

 

Міністр

А. Рева

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник Міністра
фінансів України

С. Марченко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали