Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження вартості одного ліжко-дня путівки та вартості путівки до державного підприємства України "Міжнародний дитячий центр "Артек"

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

28.01.2020

м. Київ

N 54

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 лютого 2020 р. за N 163/34446

Про затвердження вартості одного ліжко-дня путівки та вартості путівки до державного підприємства України "Міжнародний дитячий центр "Артек"

Відповідно до пункту 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах "Артек" і "Молода гвардія", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 року N 227 (зі змінами),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

вартість одного ліжко-дня путівки до державного підприємства України "Міжнародний дитячий центр "Артек" у сумі 553,75 грн (п'ятсот п'ятдесят три гривні 75 коп.) для путівок, що будуть придбані за рахунок коштів, передбачених за бюджетною програмою 2501450 "Оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах МДЦ "Артек" і ДЦ "Молода гвардія";

вартість путівки в сумі 11628,75 грн (одинадцять тисяч шістсот двадцять вісім гривень 75 копійок).

2. Департаменту забезпечення прав дітей та оздоровлення (Колбаса Р. С.) та Департаменту реалізації державних соціальних програм (Вишневська М. В.) при затвердженні розподілу путівок для оздоровлення дітей у державному підприємстві України "Міжнародний дитячий центр "Артек" керуватися пунктом 1 цього наказу.

3. Департаменту забезпечення прав дітей та оздоровлення (Колбаса Р. С.) забезпечити подання цього наказу в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства соціальної політики України від 15 лютого 2019 року N 214 "Про затвердження вартості одного ліжко-дня путівки та вартості путівки до державного підприємства України "Міжнародний дитячий центр "Артек" (Наказ N 214), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20 лютого 2019 року за N 171/33142.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Коваля О. П.

 

Міністр

Ю. Соколовська

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник Міністра
фінансів України

Ю. Джигир

Уповноважений Верховної Ради
України з прав людини

Л. Денісова
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали