Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження вартості одного ліжко-дня путівки та вартості путівки до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія"

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

28.01.2020

м. Київ

N 55

Зареєстрований в Міністерстві юстиції України
12 лютого 2020 р. за N 162/34445

Про затвердження вартості одного ліжко-дня путівки та вартості путівки до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія"

Відповідно до пункту 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах "Артек" і "Молода гвардія", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 року N 227 (зі змінами),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

вартість одного ліжко-дня путівки до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія" в сумі 526,34 грн (п'ятсот двадцять шість гривень 34 коп.) для путівок, що будуть придбані за рахунок коштів, передбачених за бюджетною програмою 2501450 "Оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих оздоровчих таборах МДЦ "Артек" і ДЦ "Молода гвардія";

вартість путівки в сумі 11053,14 грн (одинадцять тисяч п'ятдесят три гривні 14 копійок).

2. Департаменту забезпечення прав дітей та оздоровлення (Колбаса Р. С.) та Департаменту реалізації державних соціальних програм (Вишневська М. В.) при затвердженні розподілу путівок для оздоровлення дітей у державному підприємстві "Український дитячий центр "Молода гвардія" керуватися пунктом 1 цього наказу.

3. Департаменту забезпечення прав дітей та оздоровлення (Колбаса Р. С.) забезпечити подання цього наказу в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства соціальної політики України від 15 лютого 2019 року N 213 "Про затвердження вартості одного ліжко-дня путівки та вартості путівки до державного підприємства "Український дитячий центр "Молода гвардія" (Наказ N 213), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20 лютого 2019 року за N 170/33141.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Коваля О. П.

 

Міністр

Ю. Соколовська

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник Міністра
фінансів України

Ю. Джигир

Уповноважений Верховної
Ради України з прав людини

Л. Денісова
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали