ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.04.2010 р. N 231/А-2010

Про затвердження заходів щодо виконання Державної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в Одеській області на 2010 - 2011 роки

Відповідно до ст. 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Указу Президента України від 11 липня 2005 року N 1086/2005 "Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей", постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2007 року N 1242 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", з метою забезпечення та дотримання державних гарантій та конституційних прав дітей:

1. Затвердити заходи щодо виконання Державної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в Одеській області на 2010 - 2011 роки (додаються).

2. Структурним підрозділам Одеської обласної державної адміністрації, причетним до виконання заходів, Одеському обласному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Кольцов В. М.), районним державним адміністраціям забезпечити реалізацію затверджених заходів та поінформувати управління освіти і наукової діяльності Одеської обласної державної адміністрації до 5 січня 2011 та 2012 років.

3. Управлінню освіти і наукової діяльності Одеської обласної державної адміністрації (Демченко Д. М.) узагальнити надані матеріали та поінформувати обласну державну адміністрацію до 20 січня 2011 та 2012 років.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації з гуманітарних питань.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Е. Л. Матвійчук

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Одеської обласної державної адміністрації
29.04.2011 N 231/А-2010

ЗАХОДИ
щодо виконання Державної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в Одеській області на 2010 - 2011 роки

1. Розробити заходи щодо підтримки сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах.

До 1 грудня 2010 року

Одеський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, районні державні адміністрації, служба у справах дітей облдержадміністрації, управління освіти і наукової діяльності облдержадміністрації

2. Продовжити роботу центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді області щодо запобігання виходу дитини із біологічної сім'ї та повернення дітей, позбавлених батьківського піклування, у біологічну сім'ю.

Постійно

Одеський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, районні державні адміністрації, служба у справах дітей облдержадміністрації, управління освіти і наукової діяльності облдержадміністрації

3. Розробити заходи щодо збільшення кількості сільських, селищних центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Протягом 2010 року

Районні державні адміністрації

4. Забезпечити соціальну рекламу стосовно усиновлення дітей, передачу дітей під опіку (піклування) та влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування в прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу.

Протягом 2010-2011 років

Районні державні адміністрації, Одеський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, служба у справах дітей облдержадміністрації

5. Здійснити комплексну оцінку стану і потреб дітей, вихованців інтернатних закладів та можливості їх повернення їх в біологічну родину.

До 1 вересня 2010 року

Управління облдержадміністрації: освіти і наукової діяльності, охорони здоров'я та медицини катастроф, служба у справах дітей облдержадміністрації

6. Забезпечити надання індивідуальної психологічної, реабілітаційної та корекційної допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам, дітям з вадами розумового та (або) фізичного розвитку.

Постійно

Управління освіти і наукової діяльності облдержадміністрації, Одеський обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

7.Здійснювати в межах повноважень перевірки стану додержання законодавства України щодо охорони життя та здоров'я дітей, захисту майнових, особистих немайнових прав вихованців закладів охорони здоров'я, навчальних та інших дитячих закладів.

Протягом 2010 - 2011 років

Управління облдержадміністрації: охорони здоров'я та медицини катастроф, управління освіти і наукової діяльності, служба у справах дітей облдержадміністрації

8. Продовжити роботу щодо підготовки та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів для роботи в закладах для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Протягом 2010 - 2011 років

Управління освіти і наукової діяльності облдержадміністрації

9. Здійснити моніторинг навчання вихованців інтернатних закладів для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, у загальноосвітніх навчальних закладах за місцем проживання.

До 1 квітня 2011 року

Управління освіти і наукової діяльності облдержадміністрації

10. Вивчати та запроваджувати міжнародний досвід соціальної реабілітації та соціального патронату дітей, які потребують державної підтримки.

Постійно

Управління освіти і наукової діяльності облдержадміністрації

11. Залучати до співпраці громадські та благодійні організації з питань надання соціальної допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та дітям-інвалідам.

Постійно

Управління облдержадміністрації: освіти і наукової діяльності, охорони здоров'я та медицини катастроф, Головне управління праці та соціальної політики облдержадміністрації

12. Продовжити роботу з шефськими організаціями щодо надання фінансової допомоги дитячим закладам.

Постійно

Управління облдержадміністрації: освіти і наукової діяльності, охорони здоров'я та медицини катастроф, служба у справах дітей облдержадміністрації, Головне управління праці та соціальної політики облдержадміністрації.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали