Додаткова копія: Про затвердження заходів з підготовки господарства м. Чернівців до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019 - 2020 року

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 17.05.2019 р. N 286/9

Про затвердження заходів з підготовки господарства м. Чернівців до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019 - 2020 року

Відповідно до статей 30, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши подані департаментом житлово-комунального господарства та виконавчими органами міської ради пропозиції з підготовки міського господарства комунальної власності м. Чернівців до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019 - 2020 року, виконавчий комітет Чернівецької міської ради вирішив:

1. Затвердити заходи з підготовки господарства м. Чернівців до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019 - 2020 року згідно з додатком.

2. Керівникам виконавчих органів Чернівецької міської ради: фінансового управління, департаменту житлово-комунального господарства, управління охорони здоров'я, управління по фізичній культурі та спорту, управління освіти та управління культури фінансування заходів, вказаних в пункті 1 цього рішення, проводити по мірі виконання робіт у межах асигнувань, передбачених на фінансування міського господарства та власних коштів суб'єктів господарювання.

3. Департаменту житлово-комунального господарства міської ради рекомендувати ЖБК, ЖБТ, ТКЗ, ОСББ, ОТСББ та підприємствам інших форм власності розробити власні заходи з підготовки до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019 - 2020 року.

4. Директору МКП "Чернівцітеплокомуненерго", начальнику КП "Чернівціводоканал" активізувати роботу з погашення заборгованості за надані житлово-комунальні послуги.

5. МКП "Чернівцітеплокомуненерго":

5.1. В термін до 01.11.2019 р. вжити невідкладних заходів щодо здійснення розрахунків за спожиті під час опалювального періоду 2018 - 2019 року енергоносії відповідно до діючих тарифів на теплову енергію.

5.2. До початку опалювального періоду 2019 - 2020 року укласти угоди на постачання газу.

6. Управлінням міської ради: освіти, охорони здоров'я, культури, по фізичній культурі та спорту, комунальним підприємствам міста: МКП "Чернівцітеплокомуненерго", КП "Чернівціводоканал", КП "Чернівецьке тролейбусне управління", КП "МіськШЕП", КП "Чернівціміськліфт", КП "АДС 0-80", КП "Трест зеленого господарства і протизсувних робіт", МКП "Чернівціспецкомунтранс", КП "Міськсвітло", КП "Міжнародний аеропорт "Чернівці", КЖРЕП NN 4, 5, 6, 14, та ПП "Регіон-Центр", ПП "Ремжитлосервіс", ПП "Санітарія", ПП "Житлосервіс", ПП "Чернівці-комунбуд", ПП "Порядок в домі", ТзОВ "Єврокомунбуд", ТзОВ "Вайт-Лаіонс", керівникам установ, відомств, головам ОСББ, ЖБК, ЖБТ, ТКЗ, починаючи з 01 червня по 15 жовтня 2019 року двічі на місяць станом на 1 та 15 число кожного місяця (не пізніше 5 та 20 числа), надавати департаменту житлово-комунального господарства міської ради на електронні адреси (depjkg.cv@gmail.com, gnatyk001@gmail.com; grigorijkosara@gmail.com) з подальшим письмовим підтвердженням, інформацію про хід виконання заходів з підготовки житлового фонду, об'єктів господарського комплексу, житлово-комунального господарства та соціальної сфери до експлуатації в умовах осінньо-зимового періоду 2019 - 2020 років за формою згідно з додатком 2 до розпорядження міського голови від 15.02.2019 р. N 44-р "Про проведення весняного огляду житлового фонду та нежитлових об'єктів комунальної власності м. Чернівців".

7. Організацію виконання заходів з підготовки господарства м. Чернівців покласти на директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради, начальників управлінь культури, охорони здоров'я, освіти, по фізичній культурі та спорту міської ради.

8. Відділу інформації та зв'язків з громадськістю міської ради спільно з департаментами житлово-комунального господарства, містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради через засоби масової інформації організувати просвітницьку роботу серед мешканців міста з питань енергоефективності та енергозбереження.

9. Інформацію про виконання заходів і готовність житлово-комунального господарства, закладів культури, освіти, охорони здоров'я, по фізичній культурі та спорту міста до роботи в осінньо-зимовий період розглянути на засіданні виконавчого комітету міської ради у вересні поточного року.

10. Рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради.

11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Середюка В. Б.

 

Чернівецький міський голова

О. Каспрук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали