МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 травня 2017 року N 481

Про затвердження Змін до деяких методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку для суб'єктів державного сектору

Відповідно до статті 56 Бюджетного кодексу України та статті 6 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" наказую:

1. Затвердити Зміни до деяких методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку для суб'єктів державного сектору, що додаються.

2. Департаменту прогнозування доходів бюджету та методології бухгалтерського обліку (Романюк Ю. П.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Міністерства фінансів України в мережі Інтернет.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

О. Данилюк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
03 травня 2017 року N 481

ЗМІНИ
до деяких методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку для суб'єктів державного сектору

1. У Методичних рекомендаціях з бухгалтерського обліку основних засобів суб'єктів державного сектору, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 23 січня 2015 року N 11 (Методичні рекомендації N 11):

1) пункт 4 розділу II викласти в такій редакції:

"4. Перші чотири знаки інвентарного (номенклатурного) номера означають номер субрахунку, п'ятий - підгрупу, всі інші знаки - порядковий номер предмета у підгрупі. Для тих груп основних засобів, для яких не виділені підгрупи, п'ятий знак може позначатись нулем.";

2) у пункті 5 розділу IX:

друге речення абзацу першого виключити;

друге речення абзацу другого викласти в такій редакції: "Одночасно відображається збільшення внесеного капіталу та зменшення цільового фінансування.".

2. У пункті 12 розділу II Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку нематеріальних активів суб'єктів державного сектору, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 23 січня 2015 року N 11 (Методичні рекомендації N 11):

друге речення абзацу першого виключити;

друге речення абзацу другого викласти в такій редакції: "Одночасно відображається збільшення внесеного капіталу та зменшення цільового фінансування.".

3. У розділі II Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку запасів суб'єктів державного сектору, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 23 січня 2015 року N 11 (Методичні рекомендації N 11):

у пункті 28 слова та цифри "(крім малоцінних та швидкозношуваних предметів, передача яких відображається відповідно до пункту 37 цього розділу)" виключити;

у пункті 29 слова "(крім малоцінних та швидкозношуваних предметів)" виключити.

 

Директор Департаменту
прогнозування доходів бюджету
та методології бухгалтерського обліку

Ю. П. Романюк
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали