Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку [ЗМІСТ]

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

10.01.2017

м. Київ

N 1

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
03 лютого 2017 р. за N 148/30016

Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Зміст

1. Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку "Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку" від 10 січня 2017 року N 1.

- Зміни до Положення про порядок складання та розкриття інформації компаніями з управління активами та особами, що здійснюють управління активами недержавних пенсійних фондів, та подання відповідних документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

2. Зміни до Положення про порядок звітування Центральним депозитарієм цінних паперів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

3. Зміни до Положення про порядок звітування депозитарними установами до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

4. Зміни до Положення про порядок надання звітності про провадження клірингової діяльності до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

5. Зміни до Положення про порядок складання та подання адміністративних даних щодо діяльності торговців цінними паперами до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

6. Зміни до Положення про порядок складання адміністративних даних щодо здійснення діяльності організаторами торгівлі, оприлюднення інформації та подання відповідних документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали