Додаткова копія: Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

05.03.2019

м. Київ

N 133

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
22 березня 2019 р. за N 290/33261

Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

Відповідно до пункту 10 Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року N 411 (Постанова N 411), та з метою приведення нормативно-правових актів Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України у відповідність до вимог законодавства

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до деяких нормативно-правових актів Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, що додаються.

2. Департаменту кадрової роботи та управління персоналом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України забезпечити подання в установленому порядку цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

 

Голова Служби
генерал-лейтенант

Л. О. Євдоченко

ПОГОДЖЕНО:

 

Перший заступник Голови
СПО об'єднань профспілок

О. О. Шубін

Керівник Секретаріату
СПО сторони роботодавців
на національному рівні

Р. Іллічов

Виконавчий Віце-президент
Конфедерації роботодавців України

О. Мірошниченко

Голова ГО ВО СОІУ

В. В. Назаренко

Міністр соціальної політики України

А. Рева

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України
05 березня 2019 року N 133

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
22 березня 2019 р. за N 290/33261

ЗМІНИ
до деяких нормативно-правових актів Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

1. У пункті 3 розділу I Положення про постійно діючу робочу групу із забезпечення, дотримання та реалізації прав і свобод осіб з інвалідністю в Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, затвердженого наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 04 травня 2017 року N 271 (Положення N 271), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 травня 2017 року за N 672/30540, слово "інвалідів" замінити словами "осіб з інвалідністю".

2. У Методиці оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, затвердженій наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 09 червня 2017 року N 342 (Методика N 342), зареєстрованій в Міністерстві юстиції України 05 липня 2017 року за N 819/30687:

у розділі II:

у пункті 1 слово "інвалідів" замінити словами "осіб з інвалідністю";

пункт 3 викласти в такій редакції:

"3. Оцінювання складається з 10 питань відповідно до Переліку питань для оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, який наведено у додатку до цієї Методики.".

у додатку:

у пунктах 2 та 9 слово "інвалідів" замінити словами "осіб з інвалідністю";

у пункті 10 слово "сьомої" замінити словом "восьмої";

після пункту 10 абзаци перший - дев'ятий виключити.

 

Директор Департаменту кадрової
роботи та управління персоналом
Адміністрації Держспецзв'язку
полковник

Ю. В. Печенюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали