МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

13.06.2017

м. Київ

N 495

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
06 липня 2017 р. за N 828/30696

Про затвердження Змін до Інструкції про порядок та розміри виплати винагороди військовослужбовцям Державної прикордонної служби України, розвідувального органу Адміністрації Державної прикордонної служби України за безпосередню участь у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду

Відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 року N 18 "Деякі питання грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та поліцейських" (Постанова N 18)

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Інструкції про порядок та розміри виплати винагороди військовослужбовцям Державної прикордонної служби України, розвідувального органу Адміністрації Державної прикордонної служби України за безпосередню участь у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 18 березня 2016 року N 188 (Наказ N 188), зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 31 березня 2016 року за N 488/28618, що додаються.

2. Витрати, пов'язані з набранням чинності цим наказом, здійснювати в межах асигнувань на грошове забезпечення, передбачених у державному бюджеті на утримання Державної прикордонної служби України. У разі недостатності коштів для виплати винагороди подавати пропозиції щодо оптимізації розмірів щомісячних та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

3. Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу МВС (Боднар В. Є.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з 01 квітня 2017 року.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Голову Державної прикордонної служби України.

 

Міністр

А. Б. Аваков

ПОГОДЖЕНО:

 

Міністр соціальної політики України

А. Рева

Голова Державної
прикордонної служби України
генерал-полковник

В. Назаренко

Заступник Міністра
фінансів України

А. Граділь

Голова Професійної спілки
працівників державних
установ України

Ю. М. Піжук

Заступник Голови СПО
об'єднань профспілок

А. І. Широков

Керівник Секретаріату СПО
сторони роботодавців
на національному рівні

Р. Іллічов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства внутрішніх справ України
13 червня 2017 року N 495

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
06 липня 2017 р. за N 828/30696

ЗМІНИ
до Інструкції про порядок та розміри виплати винагороди військовослужбовцям Державної прикордонної служби України, розвідувального органу Адміністрації Державної прикордонної служби України за безпосередню участь у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду (Наказ N 188)

1. У пункті 5 розділу I:

1) після слів "закладах охорони здоров'я" доповнити словами "(у тому числі закордонних та за час переміщення з одного лікарняного закладу охорони здоров'я в інший)";

2) доповнити новим абзацом такого змісту:

"При цьому винагорода виплачується в розмірах, що встановлені військовослужбовцю на день отримання поранення (контузії, травми, каліцтва), виявлення психічних та поведінкових розладів.".

2. У розділі II:

1) в абзацах другому, третьому пункту 1 цифри "4200" та "1200" замінити цифрами "7500" та "3500" відповідно;

2) у пункті 2:

в абзаці третьому після слів "керівництва штабу АТО" доповнити словами ", штабу оперативно-тактичного угруповання";

в абзаці п'ятому слова "(штабу АТО)" замінити словами "(штабу АТО, штабу оперативно-тактичного угруповання)";

3) абзац перший пункту 3 викласти в такій редакції:

"3. Перелік контрольних постів, контрольних пунктів в'їзду-виїзду, в акваторії Азовського моря в межах Донецької області та інших об'єктів, які знаходяться на лінії бойового зіткнення на глибину ротних опорних пунктів першого ешелону, визначається наказом Адміністрації Держприкордонслужби.";

у пункті 8 цифри "7000" та "3000" замінити цифрами відповідно "8500" та "4000".

3. У пункті 1 та в абзаці другому пункту 3 розділу III слова "(штабу АТО)" замінити словами "(штабу АТО, штабу оперативно-тактичного угруповання)".

 

Т. в. о. директора Департаменту формування
політики щодо підконтрольних
Міністрові органів влади та моніторингу
Міністерства внутрішніх справ України

С. Є. Житняк
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали