Додаткова копія: Про затвердження Змін до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних підрозділів

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 листопада 2018 року N 782

Про затвердження Змін до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних підрозділів

Відповідно до статті 454 Митного кодексу України ( N 4495-VI) та у зв'язку зі змінами в організаційній структурі Дніпропетровської, Закарпатської, Харківської митниць ДФС та Митниці ДФС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі наказую:

1. Затвердити Зміни до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних підрозділів, затвердженого наказом ДФС від 19.01.2017 N 26 (Наказ N 26) (зі змінами), що додаються.

2. Департаменту комунікацій (Веселова Н.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

3. Керівникам Дніпропетровської, Закарпатської, Харківської митниць ДФС та Митниці ДФС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі забезпечити продовження протягом цього року нумерації митних декларацій (Наказ N 246) у новостворених підрозділах, що використовуватимуть коди, які були закріплені за підрозділами, попередньо розташованими за відповідними адресами, з номерів, наступних за використаними.

4. Цей наказ набирає чинності через 10 днів з моменту його оприлюднення.

5. Департаменту моніторингу доходів та обліково-звітних систем (Чмерук М.) забезпечити внесення цього наказу до Репозиторія звітної і статистичної інформації Державної фіскальної служби України відповідно до наказу ДФС від 07.10.2014 N 168.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

О. Власов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної фіскальної служби України
28 листопада 2018 року N 782

Зміни до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних підрозділів (Наказ N 26)

1. У позиції "UA110150" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 1 митного поста "Північний" та "Customs Clearance Division No 1, Customs Post "Pivnichnyi" замінити словами та знаками "Митний пост "Слобожанський" та "Customs Post "Slobozhans'kyy" відповідно.

2. Позиції "UA110160" та "UA110170" "UA400060" виключити.

3. У позиції "UA305320" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 5 митного поста "Неветленфолу", пункт пропуску "Дякове - Халмеу" та "Customs Clearance Divisions No 5, Customs Post "Nevetlenfalu", Checkpoint "Diakove - Khalmeo" замінити словами та знаками "Митний пост "Дяково", пункт пропуску "Дякове - Халмеу" та "Customs Post "Diakovo", Checkpoint "Diakove - Khalmeo" відповідно.

4. У позиції "UA508120" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 1 митного поста "Херсон - порт", пункт пропуску "Херсонський морський торговельний порт" та "Customs Clearance Division No 1, Customs Post "Kherson - Port", Checkpoint "Khersonskyi Morskyi Torhovelnyi Port" замінити словами, знаками та цифрами "Відділи митного оформлення N 1 та N 2 митного поста "Херсон - порт", пункт пропуску "Херсонський морський торговельний порт" та "Customs Clearance Division No 1 and No 2, Customs Post "Kherson - Port", Checkpoint "Khersonskyi Morskyi Torhovelnyi Port" відповідно.

5. У позиції "UA508130" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 2 митного поста "Херсон - порт", пункт пропуску "Аеропорт "Херсон" та "Customs Clearance Division No 2, Customs Post "Kherson - Port", Checkpoint "Kherson Aeroport" замінити словами та знаками "Митний пост "Херсон - аеропорт" пункт пропуску "Аеропорт "Херсон" та "Customs Post "Kherson - aeroport", Checkpoint "Aeroport "Kherson" відповідно.

6. У позиції "UA807090" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова та знаки "Митний пост "Харків - сортувальний", пункт контролю на станції "Харків - сортувальний" пункту пропуску "Козача Лопань - Долбіно" та "Customs Post "Kharkiv - Sortuvalnyi", Control Point At "Kharkiv - Sortuvalnyi" Station, Checkpoint "Kozacha Lopan - Dolbino" замінити словами та знаками "Митний пост "Харків - залізничний", пункт контролю на станції "Харків - сортувальний" пункту пропуску "Козача Лопань - Долбіно" та "Customs Post "Kharkiv - Zaliznychnyi", Control Point At "Kharkiv - Sortuvalnyi" Station, Checkpoint "Kozacha Lopan - Dolbino" відповідно.

7. У позиції "UA807100" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова та знаки "Митний пост "Харків - пасажирський", пункт контролю на станції "Харків - пасажирський" пункту пропуску "Козача Лопань - Долбіно" та "Customs Post "Kharkiv - Pasazhyrskyi", Control Point At "Kharkiv - Pasazhyrskyi" Station, Checkpoint "Kozacha Lopan - Dolbino" замінити словами та знаками "Пункт контролю на станції "Харків - пасажирський" пункту пропуску "Козача Лопань - Долбіно", Митний пост "Харків - залізничний" та "Control Point At "Kharkiv - pasazhyrskyi" Station, Checkpoint "Kozacha Lopan - Dolbino", Customs Post "Kharkiv - zaliznychnyi" відповідно.

8. У позиції "UA807110" у колонках "українською мовою", "англійською мовою" та "назва вулиці тощо" слова та знаки "пункт пропуску "Одноробівка - Головчино" митного поста "Харків - пасажирський", "Checkpoint "Odnorobivka - Holovchyno", Customs Post "Kharkiv - Pasazhyrskyi" та "станція "Одноробіка" замінити словами та знаками "пункт пропуску "Одноробівка - Головчино" митного поста "Харків - залізничний", "Checkpoint "Odnorobivka - Holovchyno", Customs Post "Kharkiv - zaliznychnyi" та "станція "Одноробівка" відповідно.

9. Доповнити Класифікатор після позиції "UA807200" новим рядком такого змісту:

"

UA807220

 

Сектор митного оформлення міжнародних експрес-відправлень митного поста "Харків - центральний"

Customs Clearance Sector For International Express Shipments, Customs Post "Kharkiv - Tsentralnyi"

Харківська

м. Харків

61004

вул. Мар'їнська, 3-а

".

 

В. о. директора Департаменту організації
митного контролю та оформлення

А. Сербайло
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали