Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Змін до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних підрозділів

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 березня 2019 року N 235

Про затвердження Змін до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних підрозділів

Відповідно до статті 454 Митного кодексу України ( N 4495-VI) та у зв'язку зі змінами в організаційній структурі Київської, Львівської, Одеської, Сумської, Чернігівської та Чернівецької митниць ДФС наказую:

1. Затвердити Зміни до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних підрозділів, затвердженого наказом ДФС від 19.01.2017 N 26 (Наказ N 26) (зі змінами), що додаються.

2. Департаменту комунікацій (Веселова Н.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

3. Керівникам Київської, Львівської, Одеської, Сумської, Чернігівської та Чернівецької митниць ДФС забезпечити продовження протягом цього року нумерації митних декларацій у новостворених підрозділах, що використовуватимуть коди, які були закріплені за підрозділами, попередньо розташованими за відповідними адресами, з номерів, наступних за використаними.

4. Цей наказ набирає чинності через 10 днів з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на в.о. заступника Голови Кривіцького В.

 

В. о. Голови

О. Власов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної фіскальної служби України
26 березня 2019 року N 235

Зміни до Класифікатора ДФС, митниць ДФС та їх структурних підрозділів (Наказ N 26)

1. У позиції "UA102210" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Сектори митного оформлення N 3 та N 4" та "Customs Clearance Sector No 3 and No 4" замінити словами, знаками та цифрами "Сектор митного оформлення N 3" та "Customs Clearance Sector No 3" відповідно.

2. Доповнити класифікатор після позиції "UA102210" новим рядком такого змісту:

"

UA102220

 

Сектор митного оформлення N 4 відділу митного оформлення N 2

Customs Clearance Sector No 4, Customs Clearance Division No 2

Чернігівська

м. Ічня

16700

вул. Бунівка, 166-а

".

3. У позиції "UA125010" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 5 митного поста "Димитрово" та "Customs Clearance Division No 5, Customs Post "Dymytrovo" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 1 митного поста "Спеціалізований" та "Customs Clearance Division No 1, Customs Post "Spetsializovanyi" відповідно.

4. У позиції "UA125020" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 6 митного поста "Димитрово" та "Customs Clearance Division No 6, Customs Post "Dymytrovo" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 2 митного поста "Спеціалізований" та "Customs Clearance Division No 2, Customs Post "Spetsializovanyi" відповідно.

5. У позиції "UA125030" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 3 митного поста "Димитрово" та "Customs Clearance Division No 3, Customs Post "Dymytrovo" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 3 митного поста "Східний" та "Customs Clearance Division No 3, Customs Post "Skhidnyi" відповідно.

6. У позиції "UA125040" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 4 митного поста "Димитрово" та "Customs Clearance Division No 4, Customs Post "Dymytrovo" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 4 митного поста "Східний" та "Customs Clearance Division No 4, Customs Post "Skhidnyi" відповідно.

7. У позиції "UA125050" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова "Сектор митного оформлення (Яготин) митного поста "Димитрово" та "Customs Clearance Sector (Yahotyn), Customs Post "Dymytrovo" замінити словами "Сектор митного оформлення (Яготин) митного поста "Східний" та "Customs Clearance Sector (Yahotyn), Customs Post "Skhidnyi" відповідно.

8. У позиції "UA125060" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова "Сектор митного оформлення (ТММ Експрес) митного поста "Димитрово" та "Customs Clearance Sector (TMM Express), Customs Post "Dymytrovo" замінити словами "Сектор митного оформлення (ТММ Експрес) митного поста "Спеціалізований" та "Customs Clearance Sector (TMM Express), Customs Post "Spetsializovanyi" відповідно.

9. У позиції "UA125070" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова "Сектор митного оформлення (Вельт Експрес) митного поста "Димитрово" та "Customs Clearance Sector (Welt Express), Customs Post "Dymytrovo" замінити словами "Сектор митного оформлення (Вельт Експрес) митного поста "Спеціалізований" та "Customs Clearance Sector (Welt Express), Customs Post "Spetsializovanyi" відповідно.

10. У позиції "UA125080" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова "Сектор митного оформлення (Пост Інтернешнл) митного поста "Димитрово" та "Customs Clearance Sector (Post International), Customs Post "Dymytrovo" замінити словами "Сектор митного оформлення (Пост Інтернешнл) митного поста "Спеціалізований" та "Customs Clearance Sector (Post International), Customs Post "Spetsializovanyi" відповідно.

11. Доповнити класифікатор після позиції "UA125080" новим рядком такого змісту:

"

UA125090

 

Митний пост "Спеціалізований" (керівництво)

Customs Post "Spetsializovanyi" (Senior Staff)

Київська

с. Мартусівка

08343

вул. Мойсеєва, 72

".

12. У позиції "UA125100" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою", "назва населеного пункту", "індекс" та "назва вулиці тощо" слова, знаки та цифри "Митний пост "Бориспіль - аеропорт", пункт пропуску "Бориспіль - аеропорт", "Customs Post "Boryspil - Aeroport", Checkpoint "Boryspil - Aeroport", "м. Бориспіль", "08307" та "міжнародний аеропорт "Бориспіль" замінити словами, знаками та цифрами "Митний пост "Аеропорт Бориспіль", пункт пропуску "Бориспіль", "Customs Post "Aeroport Boryspil", Checkpoint "Boryspil", "с. Гора", "08300" та "вул. Бориспіль-7".

13. У позиції "UA125110" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 3 митного поста "Вишневе" та "Customs Clearance Division No 3, Customs Post "Vyshneve" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 1 митного поста "Західний" та "Customs Clearance Division No 1, Customs Post "Zakhidnyi" відповідно.

14. У позиції "UA125120" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 4 митного поста "Вишневе" та "Customs Clearance Division No 4, Customs Post "Vyshneve" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 4 митного поста "Західний" та "Customs Clearance Division No 4, Customs Post "Zakhidnyi" відповідно.

15. У позиції "UA125130" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 5 митного поста "Вишневе" та "Customs Clearance Division No 5, Customs Post "Vyshneve" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 5 митного поста "Західний" та "Customs Clearance Division No 5, Customs Post "Zakhidnyi" відповідно.

16. У позиції "UA125140" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 6 митного поста "Вишневе" та "Customs Clearance Division No 6, Customs Post "Vyshneve" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 6 митного поста "Західний", пункт пропуску "Гостомель" та "Customs Clearance Division No 6, Customs Post "Zakhidnyi", Checkpoint "Gostomel" відповідно.

17. У позиції "UA125150" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова "Сектор митного оформлення (Капітанівка) митного поста "Вишневе" та "Customs Clearance Sector (Kapitanivka), Customs Post "Vyshneve" замінити словами "Сектор митного оформлення (Капітанівка) митного поста "Західний" та "Customs Clearance Sector (Kapitanivka), Customs Post "Zakhidnyi" відповідно.

18. У позиції "UA125160" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова "Сектор митного оформлення (Пилиповичі) митного поста "Вишневе" та "Customs Clearance Sector (Pylypovychi), Customs Post "Vyshneve" замінити словами "Сектор митного оформлення (Пилиповичі) митного поста "Західний" та "Customs Clearance Sector (Pylypovychi), Customs Post "Zakhidnyi" відповідно.

19. У позиції "UA125190" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 2 митного поста "Вишневе" та "Customs Clearance Division No 2, Customs Post "Vyshneve" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 2 митного поста "Західний" та "Customs Clearance Division No 2, Customs Post "Zakhidnyi" відповідно.

20. У позиції "UA125200" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, цифри та знаки "Відділ митного оформлення N 1 митного поста "Вишневе" та "Customs Clearance Division No 1, Customs Post "Vyshneve" замінити словами "Відділ митного оформлення N 3 митного поста "Західний" та "Customs Clearance Division No 3, Customs Post "Zakhidnyi" відповідно.

21. У позиції "UA125210" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова "Митний пост "Вишневе" (керівництво)" та "Customs Post "Vyshneve" (Senior Staff)" замінити словами "Митний пост "Західний" (керівництво)" та "Customs Post "Zakhidnyi" (Senior Staff)" відповідно.

22. У позиції "UA125220" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 1 митного поста "Димитрово" та "Customs Clearance Division No 1 Customs Post "Dymytrovo" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 1 митного поста "Східний" та "Customs Clearance Division No 1, Customs Post "Skhidnyi" відповідно.

23. У позиції "UA125230" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 2 митного поста "Димитрово" та "Customs Clearance Division No 2, Customs Post "Dymytrovo" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 2 митного поста "Східний" та "Customs Clearance Division No 2, Customs Post "Skhidnyi" відповідно.

24. У позиції "UA125240" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова "Митний пост "Димитрово" (керівництво) та "Customs Post "Dymytrovo" (Senior Staff) замінити словами "Митний пост "Східний" (керівництво)" та "Customs Post "Skhidnyi" (Senior Staff) відповідно.

25. У позиції "UA125250" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 1 митного поста "Південний термінал" та "Customs Clearance Division No 1 Customs Post "Pivdennyi Terminal" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 1 митного поста "Південний" та "Customs Clearance Division No 1, Customs Post "Pivdennyi" відповідно.

26. У позиції "UA125260" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 2 митного поста "Південний термінал" та "Customs Clearance Division No 2, Customs Post "Pivdennyi Terminal" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 2 митного поста "Південний" та "Customs Clearance Division No 2, Customs Post "Pivdennyi" відповідно.

27. У позиції "UA125270" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 3 митного поста "Південний термінал" та "Customs Clearance Division No 3, Customs Post "Pivdennyi Terminal" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 3 митного поста "Південний" та "Customs Clearance Division No 3, Customs Post "Pivdennyi" відповідно.

28. У позиції "UA125280" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова "Сектор митного оформлення (Здорівка) митного поста "Південний термінал" та "Customs Clearance Sector (Zdorivka), Customs Post "Pivdennyi Terminal" замінити словами "Сектор митного оформлення (Здорівка) митного поста "Південний" та "Customs Clearance Sector (Zdorivka), Customs Post "Pivdennyi" відповідно.

29. У позиції "UA125290" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова "Митний пост "Південний термінал" (керівництво)" та "Customs Post "Pivdennyi Terminal" (Senior Staff) замінити словами "Митний пост "Південний" (керівництво) та "Customs Post "Pivdennyi" (Senior Staff) відповідно.

30. Доповнити класифікатор після позиції "UA125290" новим рядком такого змісту:

"

UA125300

 

Сектор митного оформлення (Фастів) митного поста "Південний"

Customs Clearance Sector (Fastiv), Customs Post "Pivdennyi"

Київська

м. Фастів

08500

вул. Поліграфічна, 7

".

31. У позиції "UA209030" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділи митного оформлення 1 - 4 митного поста "Мостиська", пункт пропуску "Шегині - Медика" та "Customs Clearance Divisions No 1 - 4, Customs Post "Mostyska", Checkpoint "Shehyni - Medyka" замінити словами, знаками та цифрами "Відділи митного оформлення 1, 3 - 5 митного поста "Мостиська", пункт пропуску "Шегині - Медика" та "Customs Clearance Divisions No 1, 3 - 5, Customs Post "Mostyska", Checkpoint "Shehyni - Medyka" відповідно.

32. У позиції "UA209040" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова, знаки та цифри "Відділ митного оформлення N 5 митного поста "Мостиська", пункт пропуску "Мостиська - Пшемисль" та "Customs Clearance Divisions No 5, Customs Post "Mostyska", Checkpoint "Mostyska - Pshemysl" замінити словами, знаками та цифрами "Відділ митного оформлення N 2 митного поста "Мостиська", пункт пропуску "Мостиська - Пшемисль" та "Customs Clearance Divisions No 2, Customs Post "Mostyska", Checkpoint "Mostyska - Pshemysl" відповідно.

33. У позиції "UA305040" у колонках "назва населеного пункту" та "назва вулиці тощо" слова та знаки "смт Батьово" та "станція Батєво" замінити словами, знаками та цифрами "с. Свобода" та "вул. Терешкової, 62" відповідно.

34. У позиції "UA400010" у колонці "назва вулиці тощо" слова, знаки та цифри "вул. Пархоменка, 3" замінити словами, знаками та цифрами "вул. Руслана Коношенка, 3" відповідно.

35. У позиціях "UA408150" та "UA408170" у колонці "назва вулиці тощо" слова та цифри "вул. Головна, 265-А" замінити словами та цифрами "вул. Південно-Кільцева, 51 А".

36. У позиції "UA500090" у колонках "індекс" та "назва вулиці тощо" цифри та слова "68001" та "вул. Промислова, 12" замінити цифрами та словами "68000" та "вул. Промислова, 7" відповідно.

37. Позицію "UA500160" викласти у такій редакції:

"

UA500160

 

Митний пост "Чорноморський" (керівництво)

Customs Post "Chornomorskyi" (Senior Staff)

Одеська

м. Чорноморськ

68000

вул. Промислова, 7

".

38. Позицію "UA500630" виключити.

39. У позиції "UA508020" у колонці "назва вулиці тощо" слова, знаки та цифри "вул. Мангубінська, 2" замінити словами, знаками та цифрами "вул. В'ячеслава Чорновола, 7" відповідно.

40. У позиціях "UA805100", "UA805110", "UA805120", "UA805130" та "UA805140" у колонках "українською мовою" та "англійською мовою" слова та знак "Хутір - Михайлівський" та "Khutir - Mykhailivskyi" замінити словами "Залізничний" та "Zaliznychnyi" відповідно.

41. Позицію "UA805150" викласти у такій редакції:

"

UA805150

 

Відділ митного оформлення "Конотоп" митного поста "Центральний"

Customs Clearance Division "Konotop" Customs Post "Tsentralnyi"

Сумська

м. Конотоп

41600

проспект Миру, 91

".

42. Позицію "UA805160" виключити.

43. Позицію "UA805170" викласти у такій редакції:

"

UA805170

 

Митний пост "Центральний" (керівництво)

Customs Post "Tsentralnyi" (Senior Staff)

Сумська

м. Суми

40020

вул. Юрія Вєтрова, 35

".

44. Позицію "UA805180" викласти у такій редакції:

"

UA805180

 

Відділ митного оформлення "Центральний" митного поста "Центральний"

Customs Clearance Division "Tsentralnyi", Customs Post "Tsentralnyi"

Сумська

м. Суми

40020

вул. Юрія Вєтрова, 35

".

45. Доповнити класифікатор після позиції "UA805220" новим рядком такого змісту:

"

UA805230

 

Пункт контролю на станції "Конотоп" митного поста "Залізничний"

Control Point At "Konotop" Station,
Customs Post "Zaliznychnyi"

Сумська

м. Конотоп

41602

вул. Свободи, 23

".

 

В. о. директора Департаменту організації
митного контролю та оформлення

А. Сербайло




 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали