Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Змін до Класифікатора документів, Класифікатора способів розрахунку, Класифікатора видів надходжень бюджету, що контролюються митними органами, та Класифікатора одиниць вимірювання та обліку, що використовуються у процесі оформлення митних декларацій

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 вересня 2019 року N 366

Про затвердження Змін до Класифікатора документів, Класифікатора способів розрахунку, Класифікатора видів надходжень бюджету, що контролюються митними органами, та Класифікатора одиниць вимірювання та обліку, що використовуються у процесі оформлення митних декларацій

З метою вдосконалення та актуалізації відомчих класифікаторів інформації з питань державної митної справи, які використовуються у процесі оформлення митних декларацій (Наказ N 246), наказую:

1. Затвердити Зміни до Класифікатора документів (Наказ N 1011), Класифікатора способів розрахунку (Наказ N 1011), Класифікатора видів надходжень бюджету, що контролюються митними органами (Наказ N 1011), та Класифікатора одиниць вимірювання та обліку, що використовуються у процесі оформлення митних декларацій (Наказ N 1011), затверджених наказом Міністерства фінансів України від 20 вересня 2012 року N 1011 (із змінами), що додаються.

2. Державній фіскальній службі України:

в установленому порядку забезпечити оприлюднення цього наказу;

доопрацювати програмне забезпечення з урахуванням положень цього наказу.

3. Цей наказ набирає чинності через 10 днів з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою та покладаю на в. о. Голови Державної фіскальної служби України Дениса Гутенка.

 

Міністр

О. Маркарова

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
05 вересня 2019 року N 366

Зміни до Класифікатора документів (Наказ N 1011), Класифікатора способів розрахунку (Наказ N 1011), Класифікатора видів надходжень бюджету, що контролюються митними органами (Наказ N 1011), та Класифікатора одиниць вимірювання та обліку, що використовуються у процесі оформлення митних декларацій (Наказ N 1011)

1. У Класифікаторі документів:

1) розділ 3 "Комерційні документи" доповнити новою позицією такого змісту:

"

3664

Підтвердження банківської установи про здійснення передоплати за поставки товарів, що походять з Російської Федерації

";

2) розділ 8 "Документи, що підтверджують право на пільги із сплати митних платежів, на застосування повного чи часткового звільнення від сплати митних платежів відповідно до обраного митного режиму; що підтверджують сплату митних платежів; що підтверджують зміну термінів сплати митних платежів" доповнити новою позицією такого змісту:

"

8039

Довідка українського замовника щодо відповідності товарів, які ввозяться в митному режимі імпорту, вимогам проекту модернізації Бортницької станції очистки стічних вод у рамках реалізації проекту "Реконструкція споруд очистки стічних каналізаційних вод і будівництво технологічної лінії по обробці та утилізації осадів Бортницької станції аерації"

".

2. У розділі "Способи розрахунку при застосуванні гарантій" Класифікатора способів розрахунку після позиції "55" доповнити новою позицією такого змісту:

"

56

Сума, яка забезпечується шляхом надання гарантії при випуску товарів за тимчасовою митною декларацією (Наказ N 246) та розраховується як різниця між сумою податку, визначеною виходячи з найбільшої ставки податку з тих, під які може підпадати товар, та найбільшої величини вартості товарів, що можуть бути визначені на підставі наявних відомостей, та сумою податку, визначеною виходячи з найбільшої ставки податку з тих, під які може підпадати товар, та митної вартості товару, визначеною декларантом або уповноваженою ним особою відповідно до пункту 29 Положення про митні декларації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 N 450 (Постанова N 450)

".

3. Розділ "Мито" Класифікатора видів надходжень бюджету, що контролюються митними органами, після позиції "124" доповнити новою позицією такого змісту:

"

030

Спеціальне мито на товари походженням з Російської Федерації

15010800

Закон України від 16.04.91 N 959-XII "Про зовнішньоекономічну діяльність", постанова Кабінету Міністрів України від 17.07.2019 N 624 "Питання запровадження спеціального мита на окремі товари походженням з Російської Федерації, що ввозяться на митну територію України" (Постанова N 624) (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24.07.2019 N 678 (Постанова N 678))

".

4. У розділі "Інші одиниці вимірювання та обліку" Класифікатора одиниць вимірювання та обліку, що використовуються у процесі оформлення митних декларацій, доповнити новою позицією такого змісту:

"

833

DPA

Декалітр 100-відсоткового спирту, приведений до температури 20° C

дал 100 % спирт, при 20° C

 

".

 

Директор Департаменту
митної політики

О. Москаленко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали