ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

01.12.2011

м. Київ

N 717

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
20 грудня 2011 р. за N 1469/20207

Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження страхової діяльності

Відповідно до пунктів 1 та 3 частини першої статті 28 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України

ПОСТАНОВИЛА:

1. Затвердити Зміни до Ліцензійних умов провадження страхової діяльності, затверджених розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 28.08.2003 N 40, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 15.09.2003 за N 805/8126, що додаються.

2. Департаменту реєстрації, ліцензування та дозвільних процедур разом з департаментом юридичного забезпечення забезпечити подання цього розпорядження до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

3. Департаменту організаційно-аналітичного, документального та кадрового забезпечення забезпечити розміщення цього розпорядження на офіційному сайті Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України в мережі Інтернет після його державної реєстрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника Голови відповідно до розподілу обов'язків.

5. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

В. о. Голови Комісії

А. Литвин

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник Голови -
Голова ліквідаційної комісії
Державного комітету з питань
регуляторної політики та підприємництва

С. І. Свищева

Голова Антимонопольного
комітету України

В. Цушко

 

Протокол засідання Комісії
від 1 грудня 2011 р. N 686

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України
01.12.2011 N 717

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
20 грудня 2011 р. за N 1469/20207

Зміни
до Ліцензійних умов провадження страхової діяльності

1. У абзаці першому преамбули слова ", "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом"" виключити.

2. У розділі 1:

2.1. Абзац дев'ятий пункту 1.1 викласти у такій редакції:

"Інші поняття вживаються у цих Ліцензійних умовах відповідно до вимог Законів України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", "Про страхування", "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму"".

2.2. Доповнити після пункту 1.4 новим пунктом 1.5 такого змісту:

"1.5. У заявника на дату подання документів на видачу ліцензії мають бути відсутні невиконані заходи впливу, застосовані Держфінпослуг, термін виконання яких настав".

У зв'язку з цим пункти 1.5 - 1.17 уважати відповідно пунктами 1.6 - 1.18.

3. У пункті 2.26 розділу 2 слова та цифру "статтею 5 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом"" замінити словами та цифрою "статтею 6 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму"".

4. Пункт 4.1 розділу 4 викласти в такій редакції:

"4.1. Заява про видачу ліцензії разом з усіма документами, що подаються для отримання ліцензії (крім других примірників правил страхування, які призначені для повернення заявнику з відміткою про їх реєстрацію), та описом (переліком) поданих документів повинні бути наскрізно пронумеровані, прошнуровані та засвідчені відбитком печатки та підписом керівника заявника і подаються у швидкозшивачі. Опис (перелік) поданих документів повинен містити посилання на номери сторінок згідно з наскрізною нумерацією".

 

Член Комісії - директор департаменту
реєстрації, ліцензування та
дозвільних процедур

О. М. Калінін

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали