Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Змін до наказів Державної казначейської служби України

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 липня 2019 року N 217

Про затвердження Змін до наказів Державної казначейської служби України

Відповідно до Бюджетного кодексу України, пункту 4 Положення про Державну казначейську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2015 року N 215 (Постанова N 215), з метою удосконалення нормативної бази з питань відкриття небюджетних рахунків наказую:

1. Затвердити Зміни до Інструкції по застосуванню Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів (додаток 1), затвердженої наказом Державного казначейства України від 28 листопада 2000 року N 119 (зі змінами), що додаються.

2. Затвердити Зміни до Порядку відкриття аналітичних рахунків для обліку операцій з виконання бюджетів у системі Державної казначейської служби України (додаток 2), затвердженого наказом Державної казначейської служби України від 27 грудня 2013 року N 217 (Порядок N 217) (у редакції наказу Державної казначейської служби України від 18 грудня 2018 року N 396 (Порядок N 396)), що додаються.

3. Самостійним структурним підрозділам апарату Державної казначейської служби України та головним управлінням Державної казначейської служби України в областях та м. Києві здійснити відповідні заходи щодо виконання вимог цього наказу.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови Державної казначейської служби України відповідно до розподілу обов'язків та начальників головних управлінь Державної казначейської служби України в областях та м. Києві.

 

Голова

Т. Слюз

 

Додаток 1
до наказу Державної казначейської служби України
23.07.2019 N 217

Зміни
до Інструкції по застосуванню Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, затвердженої наказом Державного казначейства України від 28 листопада 2000 року N 119

1. У 3 класі рахунків розділу 37 "Рахунки інших клієнтів та банків" групу 371 "Рахунки інших клієнтів" балансового рахунку 3711 "Інші рахунки клієнтів Казначейства України" після слова "розпорядників" доповнити словами "та одержувачів".

 

В. о. директора Департаменту
методології з обслуговування
бюджетів, бухгалтерського обліку,
звітності та розвитку Державної
казначейської служби України

Х. В. Харпола

 

Додаток 2
до наказу Державної казначейської служби України
23.07.2019 N 217

Зміни
до Порядку відкриття аналітичних рахунків для обліку операцій з виконання бюджетів у системі Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Державної казначейської служби України від 27 грудня 2013 року N 217 (Порядок N 217)

1. У пункті 26 Порядку після слова "розпорядників" доповнити словами "та одержувачів".

2. Пункт 13 додатка до Порядку викласти у редакції:

"13. Рахунки для операцій клієнтів за іншими коштами (розділ 37 Плану рахунків) та рахунки позабалансового обліку мають довжину 14 знаків і відкриваються за такою схемою:

BBBB K XXX NNNNNN.

Рахунки для зарахування платежів, що надходять від платників страхових внесків до фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування (балансові рахунки 3717), відкриваються за такою схемою:

BBBB K SSS H OO TTT.

При кодуванні рахунків управлінь та відділень виконавчої дирекції Фонду соціального страхування параметр SSS має значення "000".

При кодуванні рахунків регіональних та базових центрів зайнятості параметр SSS має значення:

301 - страхові внески роботодавців від суми фактичних витрат на оплату праці найманих працівників;

302 - страхові внески, утримані роботодавцями з суми виплат найманим працівникам;

303 - страхові внески осіб, які брали участь у страхуванні на випадок безробіття на добровільних засадах;

304 - інші надходження до Фонду соціального страхування;

305 - надходження від застосування штрафних санкцій.

При відкритті рахунків для зарахування платежів, що надходять від платників страхових внесків до фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, ознака H має значення: 1 - для зарахування платежів, 9 - для акумулювання платежів (застосовується тільки для управлінь виконавчої дирекції Фонду соціального страхування та регіональних центрів зайнятості, ТТТ "001").".

 

В. о. директора Департаменту
методології з обслуговування
бюджетів, бухгалтерського обліку,
звітності та розвитку Державної
казначейської служби України

Х. В. Харпола
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали