ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 липня 2012 року N 213

Про затвердження Змін до наказу Державної казначейської служби України від 13.02.2012 N 53

З метою приведення Інструкції про складання органами Державної казначейської служби України звітності про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя (Наказ N 53) у відповідність до Бюджетного кодексу України, з урахуванням змін, внесених Законом України від 12.01.2012 N 4318-VI "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України" (Закон N 4318-VI), та наказу Міністерства фінансів України від 26.06.2012 N 772 "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 грудня 2012 року N 1774" (Наказ N 772) наказую:

1. Затвердити Зміни до Інструкції про складання органами Державної казначейської служби України звітності про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, затвердженої наказом Державної казначейської служби України від 13.02.2012 N 53 "Щодо організації роботи Державної казначейської служби України зі складання звітності про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя" (Наказ N 53), що додаються.

2. Департаменту консолідованої звітності (Гізатуліна Л. В.) складати і подавати місячну та річну звітність про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя з урахуванням внесених змін.

3. Керівникам самостійних структурних підрозділів Державної казначейської служби України в межах повноважень здійснити заходи щодо забезпечення виконання вимог цього наказу.

4. Департаменту інформаційних технологій, корпоративної телекомунікації та захисту інформації (Шевчук В. М.) забезпечити доопрацювання прикладного програмного забезпечення з урахуванням вимог цього наказу.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників Голови Державної казначейської служби України відповідно до розподілу обов'язків.

 

Голова

С. І. Харченко


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної казначейської служби України
18.07.2012 N 213


Зміни до Інструкції про складання органами Державної казначейської служби України звітності про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя (Наказ N 53)

1. У пункті 2.2 "Склад та періодичність подання бюджетної звітності" розділу II "Склад та періодичність подання звітності" Інструкції про складання органами Державної казначейської служби України звітності про виконання Зведеного бюджету України, Державного бюджету України і бюджетів Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, затвердженої наказом Державної казначейської служби України від 13.02.2012 N 53 (далі - Інструкція), підпункти 2.2.2 та 2.2.4 доповнити абзацом такого змісту:

"Звіт про використання коштів державного фонду регіонального розвитку."

2. Розділ III "Порядок заповнення форм звітності" Інструкції доповнити пунктом 3.26 такого змісту:

"3.26. Звіт про використання коштів державного фонду регіонального розвитку складається в розрізі Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на підставі даних зведеної звітності та інформації, отриманої від структурних підрозділів Державної казначейської служби України.

У графі 2 "План на рік з урахуванням внесених змін" проставляються суми планових показників загального фонду державного бюджету, з урахуванням змін, внесених протягом звітного року.

У графі 3 "План на звітний період з урахуванням внесених змін" проставляються суми планових показників загального фонду державного бюджету за звітний період, з урахуванням змін, внесених протягом звітного періоду.

У графі 4 "Направлено відкритих асигнувань за звітний період (рік)" проставляються суми переданих протягом звітного періоду (року) розпорядникам бюджетних коштів відкритих асигнувань загального фонду державного бюджету для здійснення видатків за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

У графі 5 "Виконано за звітний період (рік)" проставляються суми касових видатків загального фонду державного бюджету, що були проведені протягом звітного періоду (року)."

 

Начальник Управління методології
з обслуговування бюджетів,
бухгалтерського обліку та звітності

Н. І. Сушко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали