МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 червня 2012 року N 438

Про затвердження Змін до нормативного документа "Складання енергетичних характеристик устаткування, порядок визначення нормативних питомих витрат та заощадження палива на енергопідприємствах. Методичні вказівки" (СОУ-Н 40.1.09.151:2005)

Відповідно до Законів України "Про захист економічної конкуренції", "Про здійснення державних закупівель" та з метою підвищення ефективності і оперативності роботи енергопідприємств наказую:

1. Затвердити Зміни до нормативного документа "Складання енергетичних характеристик устаткування, порядок визначення нормативних питомих витрат та заощадження палива на енергопідприємствах. Методичні вказівки" (СОУ-Н 40.1.09.151:2005), затвердженогонаказом Мінпаливенерго від 23.09.2005 N 485 (далі - Зміни), що додаються*.


* Не наводиться.

2. Зміни набувають чинності з дня підписання цього наказу.

3. Об'єднанню енергетичних підприємств "Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики" (Єрмаков О. М.) внести Зміни до єдиного реєстру нормативних документів Міненерговугілля в установленому порядку та забезпечити видання і надходження необхідної кількості примірників Змін енергетичним компаніям та державним підприємства, що належать до сфери управління Міненерговугілля та господарським товариствам, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, відповідно до їх замовлень.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали