Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про затвердження змін до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 29 грудня 2016 року N 2339 "Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік"

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 травня 2017 року N 828

Про затвердження змін до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 29 грудня 2016 року N 2339 "Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік"

На виконання п. 6 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" (зі змінами та доповненнями), наказую:

1. Затвердити до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 29 грудня 2016 року N 2339 (План N 2339), зміни, що додаються.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

В. о. Голови Фонду

Д. Парфененко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Фонду державного майна України
23 травня 2017 року N 828

Зміни до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік (План N 2339)

Доповнити таблицю рядком 26 такого змісту:

N

Питання або проект нормативно-правового акта

Захід, що проводитиметься у рамках консультацій з громадськістю

Строк проведення консультацій

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, що буде прийняте за результатами консультацій

Контактні дані особи / структурного підрозділу, відповідального за проведення консультацій (телефон, e-mail)

26

Проект наказу Фонду державного майна України "Про затвердження Порядку проведення пілотного проекту з продажу об'єктів малої приватизації із застосуванням електронної торгової системи "Prozorro.Продажі"

Електронна консультація шляхом оприлюднення на веб-сайті Фонду державного майна України (www.spfu.gov.ua) та на урядовому сайті "Громадянське суспільство і влада"

Травень - червень 2017 року

Держава, громадяни, суб'єкти господарювання

Шифман Олена Григорівна - начальник відділу приватизації єдиних майнових комплексів
тел. 284-52-40,
e-mail:saler@spfu.gov.ua

 

Начальник Управління
взаємозв'язків з громадськістю
та редакційної діяльності

Н. Яворська
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали