ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 червня 2018 року N 865

Про затвердження змін до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 4 січня 2018 року N 8 "Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік"

На виконання п. 6 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" (зі змінами та доповненнями), наказую:

1. Затвердити до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 4 січня 2018 року N 8 (План N 8), зміни, що додаються.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

В. о. Голови Фонду

В. Трубаров

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Фонду державного майна України
26 червня 2018 року N 865

Зміни до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік (План N 8)

Доповнити таблицю рядком 44 такого змісту:

N

Питання або проект нормативно-правового акта

Захід, що проводитиметься у рамках консультацій з громадськістю

Строк проведення консультацій

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, що буде прийняте за результатами консультацій

Контактні дані особи / структурного підрозділу, відповідального за проведення консультацій 
(телефон, e-mail)

44

Проект наказу Фонду державного майна України "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Фонду державного майна України"

Електронна консультація шляхом оприлюднення на веб-сайті Фонду державного майна України (www.spfu.gov.ua) та на урядовому сайті "Громадянське суспільство і влада"

Червень - липень 2018 року

Суб'єкти оціночної діяльності (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), які беруть участь у конкурсах з відбору суб'єктів оціночної діяльності, організованих органами приватизації; оцінювачі

Водолаженко Ірина Іванівна - заступник начальника Управління - начальник відділу по роботі з суб'єктами оціночної діяльності та саморегулівними організаціями оцінювачів
тел. 200-31-19,
ari@spfu.gov.ua

 

Начальник Управління
комунікаційного забезпечення
та роботи з громадськістю

Н. Яворська
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали