Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження змін до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 2 січня 2019 року N 2 "Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік"

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 червня 2019 року N 601

Про затвердження змін до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 2 січня 2019 року N 2 "Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік"

На виконання п. 6 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року N 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" (із змінами), наказую:

1. Затвердити до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 2 січня 2019 року N 2 (План N 2) (із змінами), зміни, що додаються.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

В. о. Голови Фонду

В. Трубаров

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Фонду державного майна України
20 червня 2019 року N 601

Зміни до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік (План N 2)

Доповнити таблицю рядком 14 такого змісту:

N

Питання або проект нормативно-правового акта

Захід, що проводитиметься у рамках консультацій з громадськістю

Строк проведення консультацій

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, що буде прийняте за результатами консультацій

Контактні дані особи / структурного підрозділу, відповідального за проведення консультацій
(телефон, e-mail)

14

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності"

Електронна консультація шляхом оприлюднення на веб-сайті Фонду державного майна України (www.spfu.gov.ua)

Червень - липень 2019 року

Профспілкові організації, їх об'єднання

Лук'яненко Ольга Святославівна, головний спеціаліст відділу з питань управління державним майном Управління з питань розпорядження державним майном,
тел. 200-33-52,
bars@spfu.gov.ua

 

Начальник Управління комунікаційного
забезпечення та роботи з громадськістю

Н. Яворська
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали