Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Змін до Персонального складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя

ВИЩА РАДА ПРАВОСУДДЯ

РІШЕННЯ

від 21 грудня 2017 року N 4239/0/15-17

Про затвердження Змін до Персонального складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя

Відповідно до частини другої статті 150 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII) при Вищій раді правосуддя діє Комісія з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя (далі - Комісія), яка утворюється відповідно до закону.

Згідно із частиною другою статті 29 Закону України "Про Вищу раду правосуддя" до складу Комісії входять:

два члени Вищої ради правосуддя, які не є суддями чи суддями у відставці;

два члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, які не є суддями чи суддями у відставці;

два члени Ради суддів України;

три судді Верховного Суду.

Частини третя, четверта зазначеної статті передбачають, що Вища рада правосуддя ухвалює рішення про затвердження персонального складу Комісії на підставі та в межах пропозицій вказаних вище суб'єктів формування Комісії.

13 червня 2017 року рішенням Вищої ради правосуддя N 1550/0/15-17 (Рішення N 1550/0/15-17) на підставі та в межах пропозицій суб'єктів формування затверджено Персональний склад Комісії. Персональний склад Комісії затверджено із 6 членів, крім суддів Верховного Суду.

Пленумом Верховного Суду від 14 грудня 2017 року N 9 до Комісії обрано суддів Верховного Суду: Голубицького Станіслава Савелійовича, Стародуба Олександра Павловича, Сухового Валерія Григоровича.

Рада суддів України припинила повноваження у складі Комісії члена Ради суддів України Сухового Валерія Григоровича та делегувала для включення до складу Комісії члена Ради суддів України Суярко Тетяну Дмитрівну (рішення Ради суддів України від 14 грудня 2017 року N 85, N 86).

Відповідно до частини четвертої пункту 6 Положення про Комісію, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 18 травня 2017 року N 1172/0/15-17 (Положення N 1172/0/15-17), передбачено, що у разі припинення повноважень члена Комісії відповідний суб'єкт призначення подає Вищій раді правосуддя пропозиції щодо внесення змін до персонального складу Комісії не пізніше ніж через місяць із дня закінчення (припинення) повноважень члена Комісії, на підставі чого Вища рада правосуддя ухвалює рішення про зміну в персональному складі Комісії.

Заслухавши члена Вищої ради правосуддя Малашенкову Тетяну Михайлівну, керуючись статтею 150 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), статтями 3, 29, 30 Закону України "Про Вищу раду правосуддя", Вища рада правосуддя вирішила:

затвердити Зміни до Персонального складу Комісії вищого корпусу державної служби в системі правосуддя (Рішення N 1550/0/15-17), що додаються.

 

Голова Вищої
ради правосуддя

І. М. Бенедисюк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Вищої ради правосуддя
21 грудня 2017 року N 4239/0/15-17

ЗМІНИ
до Персонального складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя (Рішення N 1550/0/15-17)

1. Виключити з персонального складу Комісії:

СУХОВОГО
Валерія Григоровича

- члена Ради суддів України, суддю Київського апеляційного господарського суду.

2. Включити до персонального складу Комісії:

ГОЛУБИЦЬКОГО
Станіслава Савелійовича

- суддю Верховного Суду;

СТАРОДУБА
Олександра Павловича

- суддю Верховного Суду;

СУХОВОГО
Валерія Григоровича

- суддю Верховного Суду;

СУЯРКО
Тетяну Дмитрівну

- члена Ради суддів України, суддю господарського суду Харківської області.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали