ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 1 грудня 2016 року N 2181

Про затвердження змін до Плану діяльності Фонду державного майна України з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 15 грудня 2015 року N 1927 (із змінами)

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити зміни до Плану діяльності Фонду державного майна України з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 15 грудня 2015 року N 1927 (План N 1927) (із змінами), що додаються.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

Голова Фонду

І. Білоус

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Фонду державного майна України
01 грудня 2016 року N 2181

Зміни до Плану діяльності Фонду державного майна України з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік (План N 1927)

Викласти пункт 53 Плану діяльності Фонду державного майна України з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік у такій редакції:

N
з/п

Назва регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття регуляторного акта

Очікуваний результат

Виконавець

Строк виконання

53

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України"

Реалізація вимог статті 9 Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", законів України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" (Закон N 1207-VII), "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" (Закон N 1669-VII), "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію"

Удосконалення методичного забезпечення оцінки майна; інвентаризації майна, яке знаходиться на тимчасово окупованій території України, та в зоні проведення антитерористичної операції; організаційних засад проведення оцінки матеріальних носіїв інформації, які є державною таємницею

Департамент оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності

IV квартал

 

Голова Фонду

І. Білоус
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали