ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 березня 2017 року N 444

Про затвердження змін до Плану діяльності Фонду державного майна України з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 15 грудня 2016 року N 2254 (із змінами)

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити зміни до Плану діяльності Фонду державного майна України з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 15 грудня 2016 року N 2254 (План N 2254) (із змінами), що додаються.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Фонду державного майна України та заступників Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

Голова Фонду

І. Білоус

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Фонду державного майна України
22 березня 2017 року N 444

Зміни до Плану діяльності Фонду державного майна України з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік (План N 2254)

Доповнити План діяльності Фонду державного майна України з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік (План N 2254) пунктами 21 - 24 такого змісту:

N з/п

Назва регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття регуляторного акта

Очікуваний результат

Виконавець

Строк виконання

21

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна"

Зловживання учасниками конкурсу правом оренди шляхом створення перешкод щодо укладення договору оренди

Відсторонення недобросовісних конкурентів, щодо яких спостерігається негативна історія взаємовідносин

Департамент орендних відносин

II квартал

22

Наказ Фонду державного майна України "Про внесення змін до Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності"

Збільшення кількості виявлених органами приватизації фактів зловживань та маніпулювання під час проведення конкурсів з відбору суб'єктів оціночної діяльності

Удосконалення порядку залучення органами приватизації на конкурентних засадах суб'єктів оціночної діяльності, зокрема, в частині недопущення нанесення збитків платникам послуг з оцінки майна

Департамент оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності

II квартал

23

Наказ Фонду державного майна України "Про визнання такими, що втратили чинність, наказів Фонду державного майна України від 06 квітня 2004 року N 692 та від 12 серпня 1996 року N 913"

Приведення нормативно-правових актів Фонду у відповідність із вимогами законодавства України

Визнання такими, що втратили чинність, неактуальних нормативно-правових актів

Департамент оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності

II квартал

24

Наказ Фонду державного майна України "Про затвердження Змін до Порядку проведення в електронній формі продажу об'єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни"

Встановлення більш чіткого механізму організації і проведення аукціонів в електронній формі продажу об'єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни

Удосконалення процедури проведення аукціонів в електронній формі продажу об'єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни, залучення більшого кола потенційних покупців

Управління продажу об'єктів малої приватизації

I - II квартали

 

Голова Фонду

І. Білоус
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали