ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 травня 2017 року N 837

Про затвердження змін до Плану діяльності Фонду державного майна України з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 15 грудня 2016 року N 2254 (із змінами)

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити зміни до Плану діяльності Фонду державного майна України з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 15 грудня 2016 року N 2254 (План N 2254) (із змінами), що додаються.

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови Фонду

Д. Парфененко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Фонду державного майна України
24 травня 2017 року N 837

Зміни до Плану діяльності Фонду державного майна України з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік (План N 2254)

Доповнити План діяльності Фонду державного майна України з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік пунктом 26 такого змісту:

N з/п

Назва регуляторного акта

Обґрунтування необхідності прийняття регуляторного акта

Очікуваний результат

Виконавець

Строк виконання

26

Наказ Фонду державного майна України "Про затвердження Порядку проведення пілотного проекту з продажу об'єктів малої приватизації із застосуванням електронної торгової системи "Prozorro.Продажі"

Упровадження сучасних технологій продажу об'єктів малої приватизації на електронних аукціонах із застосуванням електронної торгової системи "Prozorro.Продажі"

Залучення більшого кола потенційних покупців, отримання максимальної ціни продажу за об'єкти малої приватизації

Управління продажу об'єктів малої приватизації

II - III квартал

 

В. о. Голови Фонду

Д. Парфененко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали