МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 травня 2012 року N 660

Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 15 грудня 2011 року N 1634 "Про затвердження Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік" (План N 1634) (далі - Зміни), що додаються.

2. Управлінню комунікацій (Прес-служба) (Косарчук В. П.) забезпечити оприлюднення Змін на веб-сайті Міністерства в мережі Інтернет.

3. Юридичному департаменту (Матузка Я. В.) довести Зміни до відома Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Мярковського А. І.

 

Міністр

Ю. Колобов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
31.05.2012 N 660


ЗМІНИ
до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (План N 1634)

Доповнити План діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (План N 1634) пунктом такого змісту:

N
пор.

Мета прийняття регуляторного акта

Вид і назва проекту нормативно-правового акта (законів України, актів Президента України, наказів Міністерства фінансів України та інших)

Термін виконання

Структурні підрозділи Міністерства, відповідальні за розробку нормативно-правового акта

Очікувані результати

1

2

3

4

5

6

171

Забезпечення практичного застосування положень статей 86 - 95 розділу II Податкового кодексу України шляхом затвердження відповідних кодів видів сплати суми грошового зобов'язання, самостійно визначеного платником податків, визначеного контролюючим органом за результатами перевірок, та способів погашення податкового боргу за рішенням суду та у позасудовому порядку

Проект наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження Порядку заповнення розрахункових документів у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету або повернення платежів з бюджету"

II півріччя

ДПС України
Департамент податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку

Затвердження відповідних кодів видів сплати суми грошового зобов'язання, самостійно визначеного платником податків, визначеного контролюючим органом за результатами перевірок, та способів погашення податкового боргу за рішенням суду та у позасудовому порядку, що забезпечить удосконалення аналізу податків та зборів, що надходять до бюджетів та державних цільових фондів


 

Директор Департаменту податкової,
митної політики та методології
бухгалтерського обліку

М. О. Чмерук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали