МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 квітня 2012 року N 492

Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 15.12.2011 N 1634 (План N 1634), із змінами (далі - Зміни), що додаються.

2. Управлінню комунікацій (Прес-служба) (Косарчук В. П.) забезпечити оприлюднення Змін на веб-сайті Міністерства в мережі Інтернет.

3. Юридичному департаменту (Матузка Я. В.) довести Зміни до відома Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Виконуючий обов'язки Міністра

А. Мярковський


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
24.04.2012 N 492


Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (План N 1634)

1. Пункт 33 Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (далі - План) викласти у такій редакції:

33

Відокремлення положень щодо методологічних та організаційних аспектів діяльності казначейства та його органів з подальшим впровадженням їх у формі організаційно-розпорядчого документа Державної казначейської служби; перегляду повноважень Міністерства фінансів України при казначейському обслуговуванні бюджетних коштів з урахуванням результатів адміністративних та бюджетних реформ

Проект наказу Мінфіну "Про затвердження Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами"

IV квартал

Державна казначейська служба, Департамент державного бюджету

Затвердження Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами


2. Пункт 14 Плану виключити.

 

Директор Департаменту
державного бюджету

В. П. Лозицький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали