МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 березня 2012 року N 385

Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 15.12.2011 N 1634 (План N 1634) (зі змінами) (далі - Зміни), що додаються.

2. Управлінню комунікацій (Прес-служба) (Косарчук В. П.) забезпечити оприлюднення Змін на веб-сайті Міністерства в мережі Інтернет.

3. Юридичному департаменту (Матузка Я. В.) довести Зміни до відома Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Мярковського А. І.

 

Міністр

Ю. Колобов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
21.03.2012 N 385


ЗМІНИ
до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (План N 1634)

Доповнити План діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (План N 1634) новими пунктами такого змісту:

N з/п

Мета прийняття регуляторного акта

Вид і назва проекту нормативно-правового акта (законів України, актів Президента України, наказів Міністерства фінансів України та інших)

Термін виконання

Структурні підрозділи Міністерства, відповідальні за розробку нормативно-правового акта

Очікувані результати

1

2

3

4

5

6

78.

Підвищення рівня обслуговування платників податків та встановлення строків надання повідомлень (довідок), строк надання яких не визначено нормативно-правовим актом

Наказ Міністерства фінансів України "Про внесення змін до Порядку обліку платників податків і зборів"

I півріччя

Департамент податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку

Встановлення строку видачі Повідомлення про зміну місця обліку платника податків за ф. N 15-ОПП (Порядок N 1588) та довідки про зняття з обліку платника податків за ф. N 12-ОПП (Порядок N 1588) - до 5 робочих днів

79.

Забезпечення реалізації прав фізичних осіб на одержання адміністративних послуг, забезпечення реалізації громадянами України права на присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків незалежно від реєстрації їх місця проживання чи перебування або відсутності такої реєстрації та впровадження норм Закону України від 01.06.2010 N 2297-VI "Про захист персональних даних".

Наказ Міністерства фінансів України "Про затвердження Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків"

I півріччя

Департамент податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку

Приведення нормативно-правового акта у відповідність із законодавством

80.

Встановлення порядку видачі, обліку, відстрочення та оплати (погашення) векселя (письмового зобов'язання), що видається суб'єктом господарської діяльності при здійсненні операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах.

Наказ Міністерства фінансів України "Про затвердження Порядку видачі, обліку, відстрочення та оплати (погашення) векселя (письмового зобов'язання), що видається суб'єктом господарської діяльності при здійсненні операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах"

I півріччя

Департамент податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку

Приведення нормативно-правового акта у відповідність із законодавством


 

Директор Департаменту
податкової, митної політики та
методології бухгалтерського обліку

М. О. Чмерук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали