МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 березня 2012 року N 326

Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 15.12.2011 N 1634 (План N 1634) (зі змінами) (далі - Зміни), що додаються.

2. Управлінню комунікацій (Прес-служба) (Косарчук В. П.) забезпечити оприлюднення Змін на веб-сайті Міністерства в мережі Інтернет.

3. Юридичному департаменту (Матузка Я. В.) довести Зміни до відома Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

Ю. Колобов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
05.03.2012 N 326


Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки регуляторних актів на 2012 рік (План N 1634)

Доповнити План діяльності Міністерства фінансів України з підготовки регуляторних актів на 2012 рік (План N 1634) пунктом 77 такого змісту:

 

Відповідно до пунктів 1 і 3 частини другої статті 14 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму"

Проект наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження Критеріїв, за якими оцінюється рівень ризику для суб'єктів первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за діяльністю яких здійснює Міністерство фінансів України"

II квартал

Департамент податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку

Прийняття наказу удосконалить процедуру проведення перевірок суб'єктів первинного фінансового моніторингу, державне регулювання і нагляд за якими здійснює Міністерство фінансів України


 

Директор Департаменту
податкової, митної політики та
методології бухгалтерського обліку

М. О. Чмерук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали