МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 квітня 2012 року N 495

Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 15.12.2011 N 1634 (План N 1634) (зі змінами) (далі - Зміни), що додаються.

2. Управлінню комунікацій (прес-служба) (Косарчук В. П.) забезпечити оприлюднення Змін на веб-сайті Міністерства в мережі Інтернет.

3. Юридичному департаменту (Матузка Я. В.) довести Зміни до відома Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Рибака С. О.

 

В. о. Міністра

А. Мярковський


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
24.04.2012 N 495


ЗМІНИ
до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (План N 1634)

Доповнити План діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік новим пунктом такого змісту:

 

Мета прийняття регуляторного акта

Вид і назва проекту нормативно-правового акта (законів України, актів Президента України, наказів Міністерства фінансів України та інших)

Термін виконання

Структурні підрозділи Міністерства, відповідальні за розробку нормативно-правового акта

Очікувані результати

 

1

2

3

4

5

87.

Виконання вимог статті 9 Закону України "Про особливості продажу пакетів акцій, що належать державі у статутному капіталі банків, у капіталізації яких взяла участь держава" та підпункту 1 пункту 19 Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", затвердженого Указом Президента України від 12.03.2012 N 187/2012

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з продажу пакетів акцій, що належать державі у статутних капіталах банків, у капіталізації яких взяла участь держава"

III квартал

Департамент фінансової політики

Затвердження порядку проведення конкурсу з продажу пакетів акцій, що належать державі у статутних капіталах банків, у капіталізації яких взяла участь держава


 

Директор Департаменту
фінансової політики

Т. П. Сисоєва

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали