МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 травня 2012 року N 570

Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 15.12.2011 N 1634 "Про затвердження Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік" (План N 1634) (далі - Зміни), що додаються.

2. Управлінню комунікацій (Прес-служба) (Косарчук В. П.) забезпечити оприлюднення Змін на веб-сайті Міністерства в мережі Інтернет.

3. Юридичному департаменту (Матузка Я. В.) довести Зміни до відома Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Мярковського А. І.

 

Міністр

Ю. Колобов


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
21.05.2012 N 570


ЗМІНИ
до Плану діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (План N 1634)

Доповнити План діяльності Міністерства фінансів України з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік (План N 1634) пунктом такого змісту:

N
пор.

Мета прийняття регуляторного акта

Вид і назва проекту нормативно-правового акта (законів України, актів Президента України, наказів Міністерства фінансів України та інших)

Термін виконання

Структурні підрозділи Міністерства, відповідальні за розробку нормативно-правового акта

Очікувані результати

1

2

3

4

5

6

 

Визначення процедури розгляду Державною фінансовою інспекцією України та її територіальними органами звернень громадян, посадових осіб підприємств, установ, організацій, запитів і звернень народних депутатів України, депутатів місцевих рад, а також організації особистого прийому громадян

Проект наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній фінансовій інспекції України та її територіальних органах"

II півріччя

Управління комунікацій (Прес-служба)

Прийняття наказу сприятиме застосуванню єдиних підходів та підвищенню ефективності роботи щодо здійснення розгляду звернень та організації особистого прийому в Державній фінансовій інспекції та її територіальних органах


 

Начальник
Управління Комунікацій
(Прес-служба)

В. П. Косарчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали