Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 грудня 2019 року N 2482

Про затвердження Змін до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

На виконання статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 18 грудня 2018 року N 2365 (План N 2365) (далі - План), доповнивши його новими позиціями, що додаються.

2. Директорату громадського здоров'я забезпечити оприлюднення змін до Плану (План N 2365) на офіційному вебсайті Міністерства охорони здоров'я України.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

З. Скалецька

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства охорони здоров'я України
16 грудня 2019 року N 2482

ЗМІНИ
до Плану діяльності Міністерства охорони здоров'я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік (План N 2365)

Доповнити новими позиціями такого змісту:

 

Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про внесення змін до Державних гігієнічних правил і норм "Регламент максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах"

Проект розроблено на виконання пункту 246 Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 року N 1106 (Постанова N 1106)

IV квартал 2019 року

Директорат громадського здоров'я

 

Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження Вимог до тверджень про поживну цінність харчових продуктів та тверджень про користь для здоров'я харчових продуктів"

Проект наказу розроблено на виконання пунктів 226 (Постанова N 1106), 227 (Постанова N 1106), 228 (Постанова N 1106), 231 (Постанова N 1106) та 345 Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони (Постанова N 1106), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 року N 1106

IV квартал 2019 року

Директорат громадського здоров'я

 

Проект наказу Міністерства охорони здоров'я України "Методика розрахунку вартості послуг із заготівлі, тестування, переробки, зберігання та розподілу донорської крові та її компонентів"

На сьогодні відсутні методи розрахунку вартості одиниці донорської крові та компонента донорської крові, що виробляються суб'єктами господарювання, що надають послуги із заготівлі, тестування, переробки, транспортування, зберігання, розподілу і реалізації донорської крові та її компонентів.
Проектом наказу пропонується затвердити механізм формування вартості одиниці донорської крові та компонента донорської крові з урахуванням всіх складових.

IV квартал 2019 року

Директорат громадського здоров'я

 

Генеральний директор Директорату
громадського здоров'я

А. Скіпальський
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали