МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 лютого 2017 року N 143

Про затвердження Змін до Плану діяльності МВС з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік

На виконання вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану діяльності МВС з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 15 грудня 2016 року N 1293 (План N 1293) (далі - Зміни), що додаються.

2. Департаменту юридичного забезпечення (Горбась Д. В.) надати Департаменту комунікації (Шевченко А. В.) в електронній формі Зміни для розміщення їх на офіційному веб-сайті МВС.

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Міністр

А. Б. Аваков

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ МВС
20 лютого 2017 року N 143

ЗМІНИ
до Плану діяльності МВС з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ від 15 грудня 2016 року N 1293 (План N 1293)

Доповнити План новими пунктами 16, 17 та 18 такого змісту:

N з/п

Вид і назва проекту регуляторного акта

Цілі прийняття проекту регуляторного акта

Строк підготовки проекту регуляторного акта

Найменування органів та підрозділів, відповідальних за розроблення проектів регуляторних актів

16.

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 липня 2010 р. N 565 і від 16 грудня 2015 р. N 1122"

Реалізація положень проекту акта сприятиме зменшенню тиску контролюючих органів на представників малого та середнього бізнесу шляхом зменшення кількості та частоти проведення перевірок відповідних суб'єктів господарювання.

Грудень

МВС
(Управління ліцензування)

17.

Проект наказу Міністерства внутрішніх справ України "Про затвердження Інструкції з питань супроводження транспортних засобів спеціалізованими автомобілями Національної поліції і забезпечення безпеки дорожнього руху під час його здійснення"

Видання наказу дозволить визначити порядок супроводження транспортних засобів спеціалізованими автомобілями Національної поліції України та сприятиме підвищенню безпеки дорожнього руху.

Червень

Національна поліція України
(Департамент превентивної діяльності)

18.

Проект наказу Міністерства внутрішніх справ України "Про затвердження Змін до Інструкції про порядок організації та контролю за підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації водіїв транспортних засобів"

Виконання рішення Державної регуляторної служби України від 19 грудня 2016 року N 9 "Про необхідність усунення Міністерством внутрішніх справ України порушень принципів державної регуляторної політики згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"

Березень

МВС
(Головний сервісний центр)

 

Директор Департаменту
юридичного забезпечення

Д. В. Горбась
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали