НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 листопада 2011 року N 2136

м. Київ

Про затвердження Змін до Плану діяльності Національної комісії регулювання електроенергетики України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік

На виконання статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та згідно з повноваженнями, наданими Указом Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України", Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Затвердити Зміни до Плану діяльності Національної комісії регулювання електроенергетики України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік, затвердженого постановою НКРЕ від 09.12.2010 N 1636, що додаються.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова НКРЕ
14.11.2011 N 2136

ЗМІНИ,
що вносяться до Плану діяльності Національної комісії регулювання електроенергетики України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік

1. Доповнити План діяльності Національної комісії регулювання електроенергетики України з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік новим пунктом такого змісту:

"

89.

Проект постанови НКРЕ "Про внесення змін до постанови НКРЕ від 24.09.2009 N 1093 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕ"

Приведення у відповідність нормативної бази НКРЕ до чинного законодавства

IV квартал

Управління цінової політики в електроенергетиці

".

2. Пункт 5 виключити.

3. Вид і назву проекту в пункті 20 викласти у такій редакції: "Проект постанови НКРЕ "Про визначення ступеня кваліфікації споживачів".

4. Вид і назву проекту в пункті 29 викласти в такій редакції: "Проект постанови НКРЕ "Про затвердження Методики формування необхідного доходу ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та тарифу на постачання електроенергії (на основі багаторічного стимулюючого регулювання)".

 

Начальник управління цінової
політики в електроенергетиці

О. Осадча

Начальник управління регулювання
нафтогазового комплексу

Т. Рябуха

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали