Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Змін до Плану підготовки проектів регуляторних актів у Міністерстві інфраструктури України на 2019 рік

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 квітня 2019 року N 273

Про затвердження Змін до Плану підготовки проектів регуляторних актів у Міністерстві інфраструктури України на 2019 рік

На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміни до Плану підготовки проектів регуляторних актів у Міністерстві інфраструктури України на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 11 грудня 2018 року N 606 (План N 606), що додаються.

2. Директорату з безпеки на транспорті забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті Міністерства інфраструктури України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ю. Лавренюка.

 

Міністр

В. Омелян

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства інфраструктури
18 квітня 2019 року N 273

Зміни до Планупідготовки проектів регуляторних актів у Міністерстві інфраструктури України на 2019 рік (План N 606)

"

 

Проект наказу Міністерства інфраструктури України "Про затвердження Змін до Порядку підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів, діяльність яких пов'язана з наданням послуг автомобільного транспорту"

Удосконалення процедури визначення організаційної структури системи підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів, діяльність яких пов'язана з наданням послуг автомобільного транспорту, з питаннями безпеки перевезень, охорони праці та пожежної безпеки, встановлення процедури визначення навчальних центрів з підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів та вимоги до них, процедури перевірки знань керівників і спеціалістів.

IV квартал

Директорат з безпеки на транспорті

 

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері безпеки експлуатації колісних транспортних засобів відповідно до вимог Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони"

Удосконалення законодавчого урегулювання ринку послуг автомобільного транспорту в Україні, задоволення потреб суспільства і економіки у безпеці перевезень, ефективного споживання ресурсів та зменшення техногенного впливу автомобільних транспортних засобів шляхом адаптації норм законодавства України до норм актів ЄС згідно з Угодою про асоціацію Україна - ЄС.

IV квартал

Директорат з безпеки на транспорті

".

 

Генеральний директор Директорату
з безпеки на транспорті

А. Щелкунов
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали