Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Змін до Положення про концентрацію

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

12.12.2019

м. Київ

N 25-рп

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
08 січня 2020 р. за N 20/34303

Про затвердження Змін до Положення про концентрацію

Відповідно до пункту 11 частини третьої статті 7, пункту 4 частини першої статті 13 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", абзацу другого пункту 4 розділу II Прикінцевих положень Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення процедури проведення фінансової реструктуризації" (Закон N 112-IX) Антимонопольний комітет України

ПОСТАНОВИВ:

1. Затвердити Зміни до Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21 червня 2016 року N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), що додаються.

2. Юридичному департаменту забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Антимонопольного комітету України
12 грудня 2019 року N 25-рп

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
08 січня 2020 р. за N 20/34303

ЗМІНИ
до Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання

1. Пункт 3 розділу I після абзацу восьмого доповнити новим абзацом дев'ятим такого змісту:

"єдиний майновий комплекс - усі види майна, що сукупно забезпечують господарську діяльність суб'єкта господарювання, у тому числі будівлі, споруди, устаткування, інвентар, сировина, продукція, права вимоги, борги, а також право на торговельну марку або інше позначення та інші права, включаючи права на земельні ділянки, у тому числі цілісний майновий комплекс;".

У зв'язку з цим абзаци дев'ятий - тридцятий вважати відповідно абзацами десятим - тридцять першим.

2. У розділі II:

в абзаці другому підпункту 2 пункту 2 слово "цілісного" замінити словом "єдиного";

в абзаці першому пункту 3 слово "цілісного" замінити словом "єдиного".

Пункт 4 доповнити новим підпунктом такого змісту:

"5) набуття у власність банком чи іншою фінансовою установою активів у вигляді єдиного майнового комплексу, часток (акцій, паїв) суб'єкта господарювання у разі, якщо таке набуття у власність передбачено планом реструктуризації, затвердженим відповідно до Закону України "Про фінансову реструктуризацію" (Закон N 1414-VIII), шляхом звернення стягнення на предмет застави (іпотеки) чи іншого забезпечувального обтяження, за умови їх наступного відчуження суб'єктам господарювання, не пов'язаним відносинами контролю з цим банком чи з цією фінансовою установою, протягом двох років з дня такого набуття у власність.".

3. У пункті 2 розділу VIII слово "цілісного" замінити словами "єдиного (цілісного)".

4. У розділі IX:

в абзаці сьомому підпункту 12 пункту 2 слово "цілісний" замінити словами "єдиний (цілісний)";

у пункті 3 після слів "копія дозволу органу Комітету на концентрацію у вигляді одержання в оренду" слово "цілісного" замінити словом "єдиного".

5. У підпункті 3 пункту 9 розділу XII слово "цілісного "замінити словом "єдиного".

6. У підпункті 9 пункту 2 розділу XIV слово "цілісного" замінити словом "єдиного".

7. У додатку 3 до Положення слово "цілісного" у всіх відмінках та числах замінити словами "єдиного (цілісного)" у відповідних відмінках та числах.

 

Заступник директора
Юридичного департаменту -
начальник відділу

А. Максименко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали