КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.01.2012 р. N 10

Про затвердження змін до Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади ректора Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв

Відповідно до статті 39 Закону України "Про вищу освіту", розпорядження Київського міського голови від 30.11.2005 N 348 "Про порядок призначення керівників підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва" та з метою приведення конкурсних вимог до претендентів на посаду керівника вищого навчального закладу у відповідність до чинного законодавства України:

Затвердити зміни до Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади ректора Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, затвердженого розпорядженням Київського міського голови від 17.02.2009 N 115 "Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади ректора Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв", що додаються.

 

Голова

Л. Черновецький

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Київського міського голови
12.01.2012 N 10

Зміни до Положення
про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади ректора Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, затвердженого розпорядженням Київського міського голови від 17.02.2009 N 115 "Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади ректора Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв"

(Цей документ є невід'ємною частиною Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади ректора Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв)

1. У тексті Положення слово "Інститут" у всіх відмінках замінити словом "Академія" у відповідних відмінках.

2. Пункт 2.3 розділу II викласти в наступній редакції:

"2.3. Для участі у конкурсному відборі допускаються претенденти, які відповідають наступним вимогам:

- громадянство України,

- вільне володіння українською мовою,

- науковий ступінь кандидата або доктора наук,

- мистецька вища освіта, відповідна підготовка та стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах відповідного профілю не менше ніж п'ять років.

Претендент особисто подає комісії разом з заявою:

- особовий листок з обліку кадрів з фотографією;

- автобіографію;

- копії документів про вищу освіту, наукові ступені і вчені звання, завірені у встановленому порядку;

- список друкованих праць і винаходів;

- інформацію про досвід успішної роботи з управління вищим навчальним закладом;

- довідку про стан здоров'я (у тому числі психічного).

Також учасники конкурсного відбору подають концепції розвитку на середньострокову перспективу Академії (конкурсні пропозиції)."

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали