Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Змін до Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.02.2017

м. Київ

N 294

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
16 березня 2017 р. за N 368/30236

Про затвердження Змін до Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків

Відповідно до статті 77 розділу II Податкового кодексу України, Закону України від 21 грудня 2016 року N 1797-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні" (Закон N 1797-VIII), підпункту 5 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року N 375 (Постанова N 375),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02 червня 2015 року N 524 (Порядок N 524), зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 24 червня 2015 року за N 751/27196 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 04 серпня 2016 року N 723 (Наказ N 723)), що додаються.

2. Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України (Романюк Ю. П.) у встановленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

3. Державній фіскальній службі України (Насіров Р. М.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою та покладаю на Голову Державної фіскальної служби України Насірова Р. М.

 

Міністр

О. Данилюк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
27 лютого 2017 року N 294

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
16 березня 2017 р. за N 368/30236

Зміни до Порядку формування плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків (Порядок N 524)

1. У розділі I:

1) доповнити пункт 1 після абзацу першого новим абзацом другим такого змісту:

"Річний план-графік складається, починаючи з 2018 року. План-графік документальних планових перевірок на поточний рік оприлюднюється на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, до 25 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки. Оновлення річного плану-графіка здійснюється у разі його коригування територіальними органами ДФС.".

У зв'язку з цим абзац другий вважати абзацом третім;

2) доповнити пункт 3 після абзацу першого новим абзацом такого змісту:

"Проекти річних планів-графіків складаються територіальними органами ДФС не пізніше 01 грудня року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки. Річні плани-графіки не потребують узгодження з органами державного фінансового контролю.".

У зв'язку з цим абзаци другий-четвертий вважати відповідно абзацами третім-п'ятим;

3) в абзаці другому пункту 4:

доповнити після слів "в частині граничних термінів" словами "проведення перевірки та";

доповнити після слів "своєчасності сплати" словами "митних платежів, податків, зборів та єдиного внеску при виплаті (нарахуванні) доходів фізичним особам,";

слова "з доходів" замінити словами "на доходи".

2. У розділі II:

1) доповнити абзац п'ятий пункту 1 після слів "на доходи фізичних осіб" словами ", військового збору";

2) у пункті 2:

в абзаці першому літери та слово "А та Б" замінити літерами та словом "А, Б та С";

доповнити новим абзацом такого змісту:

"Підрозділ C. Платники податків та їх контрагенти, які мають ризики несплати податків та плануються до перевірок дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи.".

3. У розділі III:

1) доповнити пункт 2 новим абзацом такого змісту:

"При формуванні річного плану-графіка на наступний рік враховуються показники за результатами діяльності платника податків за 9 місяців поточного року. Якщо податковим (звітним) періодом для податку на прибуток платника податків є календарний рік, при плануванні враховуються показники за попередній рік.";

2) доповнити абзац четвертий пункту 4 після цифр та слів "15 числа останнього місяця поточного кварталу" словами та цифрами ", а для річного плану-графіка - до 25 листопада року, що передує року, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки,".

4. Доповнити назву розділу V, пункти 1, 4 цього розділу після слів "на доходи фізичних осіб" словами ", військового збору".

 

Директор Департаменту
податкової, митної політики та
методології бухгалтерського обліку

Ю. П. Романюк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали