МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

09.11.2017

м. Київ

N 927

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
13 листопада 2017 р. за N 1378/31246

Про затвердження Змін до Порядку інформаційної взаємодії Міністерства фінансів України з Державною фіскальною службою України та Державною казначейською службою України в процесі формування Реєстру заяв про повернення сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість

Відповідно до статті 200 розділу V Податкового кодексу України, Порядку ведення Реєстру заяв про повернення сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 січня 2017 року N 26 (Постанова N 26), та Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року N 375 (Постанова N 375),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Порядку інформаційної взаємодії Міністерства фінансів України з Державною фіскальною службою України та Державною казначейською службою України в процесі формування Реєстру заяв про повернення сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03 березня 2017 року N 326 (Порядок N 326), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 березня 2017 року за N 376/30244, що додаються.

2. Департаменту моніторингу баз даних та верифікації виплат Міністерства фінансів України в установленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою та покладаю на в. о. Голови Державної фіскальної служби України Продана М. В. та Голову Державної казначейської служби України Слюз Т. Я.

 

Міністр

О. Данилюк

ПОГОДЖЕНО:

 

В. о. Голови Державної
казначейської служби України

О. Є. Грубіян

В. о. Голови Державної
фіскальної служби України

М. В. Продан

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
09 листопада 2017 року N 927

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
13 листопада 2017 р. за N 1378/31246

Зміни
до Порядку інформаційної взаємодії Міністерства фінансів України з Державною фіскальною службою України та Державною казначейською службою України в процесі формування Реєстру заяв про повернення сум бюджетного відшкодування податку на додану вартість (Порядок N 326)

1. У розділі II:

в абзаці першому пункту 1 слово та цифри "до 10-ї" замінити словом та цифрами "до 12-ї";

у пункті 4 слово та цифри "до 10-ї" замінити словом та цифрами "до 12-ї";

у пункті 5 слово та цифри "до 11-ї" замінити словом та цифрами "до 13-ї";

доповнити пункт 6 абзацами такого змісту:

"ДФС за результатами опрацювання повідомлень, які не пройшли перевірку електронних цифрових підписів посадових (уповноважених) осіб та печатки відповідного територіального органу, на наступний робочий день після отримання повідомлення з відмовою накладає повні та/або коректні електронні цифрові підписи, печатки та надсилає таке повідомлення повторно.

ДФС за результатами опрацювання повідомлень, що містять неповні та/або некоректні платіжні реквізити, на наступний робочий день після отримання від платника податку заяви з уточненими платіжними реквізитами формує повідомлення з уточненими платіжними реквізитами, необхідними для перерахування сум бюджетного відшкодування.".

2. У розділі III:

у пункті 1 слово та цифри "до 11-ї" замінити словом та цифрами "після 13-ї";

доповнити абзац третій пункту 3 словами "та таке повідомлення в той самий день стає доступним ДФС для подальшого уточнення платіжних реквізитів відповідно до пункту 6 розділу II.";

у пункті 4 слова та цифри "не пізніше 10-ї" замінити словом та цифрами "після 13-ї";

у пункті 5 слово та цифри "до 11-ї" замінити словом та цифрами "до 14-ї".

 

Директор Департаменту моніторингу
баз даних та верифікації виплат

Д. М. Серебрянський
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали