Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про затвердження змін до Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області та проведення їх державної реєстрації

Про затвердження змін до Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області та проведення їх державної реєстрації

Наказ Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області
від 31 серпня 2018 року N 176/04

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області
31 серпня 2018 р. за N 109/1988

Відповідно до пунктів 3, 9 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731, пункту 103 Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року N 55 (Постанова N 55), з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства, наказую:

1. Затвердити зміни до Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області та проведення їх державної реєстрації, затвердженого наказом Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області від 23 червня 2016 року за N 138/07 (Порядок N 138/07), зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 24 червня 2016 року за N 21/1745, що додаються.

2. Цей наказ набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації, але не раніше дня його офіційного опублікування.

 

В. о. начальника управління

С. В. Нікітенко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області
31 серпня 2018 року N 176/04

Зареєстровано
в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області
31 серпня 2018 р. за N 109/1988

ЗМІНИ
до Порядку подання нормативно-правових актів на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області та проведення їх державної реєстрації (Порядок N 138/07)

1. У розділі I:

1) в пункті 1 слова "Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року N 1242" замінити словами "Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року N 55 (Постанова N 55)".

2. У розділі II:

1) в абзаці четвертому пункту 4 цифри "57" замінити цифрами "85";

2) в абзаці четвертому пункту 18 цифри "57" замінити цифрами "85";

3) в абзаці п'ятому пункту 19 цифри "50" замінити цифрами "46";

4) в абзаці третьому пункту 20 цифри "57" замінити цифрами "85".

3. У розділі III:

1) в абзаці третьому пункту 7 цифри "57" замінити цифрами "85";

2) у підпункті 6 пункту 11 слово "Урядового" виключити;

3) в абзаці першому пункту 13 слова "відділу реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти" замінити словами "відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти".

4. У розділі IV:

1) в абзаці третьому підпункту 1 пункту 5, абзаці третьому підпункту 2 пункту 5, абзаці другому підпункту 3 пункту 5, абзаці другому підпункту 4 пункту 5 слова "погоджується начальником Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти" замінити словами "погоджується начальником Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти".

2) у абзаці сьомому підпункту 2 пункту 5 слово "Урядового" виключити.

5. У розділі V:

1) в абзаці першому пункту 1 цифру "2" замінити цифрою "1";

2) у пункті 2 цифру "1" замінити цифрою "2".

6. Доповнити Порядок після розділу V новим розділом VI такого змісту:

"VI. Особливості проведення державної реєстрації нормативно-правових актів в електронній формі

1. Підготовка та подання нормативно-правових актів в електронній формі на державну реєстрацію здійснюються відповідно до законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів, у тому числі цього Порядку, та з урахуванням вимог Типової інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року N 55 (Постанова N 55).

2. У разі якщо нормативно-правовий акт відповідає вимогам законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів, орган державної реєстрації приймає рішення про його державну реєстрацію.

3. Кожен запис державного реєстру засвідчується спеціально для цього призначеною електронною печаткою органу державної реєстрації. Відповідне засвідчення здійснює уповноважена особа органу державної реєстрації.

4. У разі необхідності з відповідного реєстру робляться витяги в електронній та паперовій формах.

5. У разі подання нормативно-правового акта в електронній формі з державного реєстру одразу за фактом засвідчення запису про державну реєстрацію відповідного акта автоматично надсилається повідомлення органу видання цього акта через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади з такими реєстраційними даними: дата державної реєстрації, номер акта згідно з державним реєстром. Реєстраційні дані нормативно-правового акта автоматично завантажуються до реєстраційно-моніторингової картки відповідного акта у системі електронного документообігу органу видання цього акта та не можуть бути спотворені шляхом їх редагування.".

У зв'язку з цим розділ VI вважати розділом VII.

7. У Додатках 2 - 5 до Порядку слова "Управління реєстрації нормативно-правових актів" замінити словами "Управління державної реєстрації нормативно-правових актів", а слова "відділу реєстрації нормативно-правових актів" замінити словами "відділу державної реєстрації нормативно-правових актів".

 

Начальник Управління державної
реєстрації нормативно-правових актів,
правової роботи та правової освіти
Головного територіального управління
юстиції у Запорізькій області

М. Е. Кришталь
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали