Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Змін до Порядку скасування рішення про державну реєстрацію нормативно-правових актів, занесених до державного реєстру

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

05.02.2020

м. Київ

N 420/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
06 лютого 2020 р. за N 141/34424

Про затвердження Змін до Порядку скасування рішення про державну реєстрацію нормативно-правових актів, занесених до державного реєстру

Відповідно до пункту 17 Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Порядку скасування рішення про державну реєстрацію нормативно-правових актів, занесених до державного реєстру, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 31 липня 2000 року N 32/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 липня 2000 року за N 458/4679, що додаються.

2. Департаменту реєстрації та систематизації правових актів (Железняк Н.) забезпечити державну реєстрацію цього наказу в установленому законодавством порядку.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Банчука О.

 

Міністр

Д. Малюська

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства юстиції України
05 лютого 2020 року N 420/5

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
06 лютого 2020 р. за N 141/34424

Зміни
до Порядку скасування рішення про державну реєстрацію нормативно-правових актів, занесених до державного реєстру

1. У пункті 3 слова "незаконними або такими, що не відповідають правовому акту вищої юридичної сили та нечинними" замінити словами "протиправними (незаконними чи такими, що не відповідають правовому акту вищої юридичної сили) та нечинними повністю або в окремій його частині".

2. У пункті 4:

1) у підпункті 4.2 слова "незаконним чи таким, що не відповідає нормативно-правовому акту вищої юридичної сили повністю або в окремій його частині" замінити словами "протиправним (незаконним чи таким, що не відповідає правовому акту вищої юридичної сили) та нечинним повністю або в окремій його частині";

2) у підпункті 4.4 слова "Одержання висновку" замінити словом "Висновок".

3. Пункт 7 після абзацу другого доповнити абзацом третім такого змісту: "У разі виникнення обставин, зазначених у підпункті 4.3 пункту 4 цього Порядку, орган державної реєстрації письмово інформує суб'єкта нормотворення про такі обставини та вживає відповідних заходів згідно з вимогами частини третьої статті 25 та частини дев'ятої статті 28 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

У зв'язку з цим абзац третій вважати абзацом четвертим.

4. В абзаці другому пункту 9 слово "редактором" виключити.

5. У пункті 12 слова "з копією" замінити словами "із засвідченою в порядку, установленому законодавством з питань документування управлінської діяльності, копією"; слова "органу, що видав цей нормативно-правовий акт" замінити словами "відповідному суб'єкту нормотворення".

6. В абзаці першому пункту 13 слова "Міністерство, інший центральний орган виконавчої влади, а також інший, орган, акти якого відповідно до законодавства підлягають державній реєстрації, що видав нормативно-правовий акт, або їх правонаступники" замінити словами "Суб'єкт нормотворення або його правонаступник".

7. В абзаці другому пункту 14 слова "органу, що його видав, та особі" замінити словами "суб'єкт нормотворення та особа".

8. В абзаці другому пункту 15 слово "редактором" виключити.

9. У пункті 16 слова "нормативно-правових актів нечинними судом" замінити словами "судом нормативно-правових актів протиправними (незаконними чи такими, що не відповідають правовому акту вищої юридичної сили) та нечинними повністю або в окремій його частині".

10. У пункті 18 слово "неправомірним" замінити словом "протиправним"; слово та цифри "статті 257" замінити словом та цифрами "статті 372".

11. В абзаці першому пункту 19 слова "органом, що його видав" замінити словами "суб'єктом нормотворення".

12. У тексті Порядку слова "орган, що видав нормативно-правовий акт" в усіх відмінках замінити словами "суб'єкт нормотворення" у відповідних відмінках.

13. У додатках 1, 4 до Порядку слова

              "Редактор _________ Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ" виключити.
                                               (підпис)

 

Директор Департаменту реєстрації
та систематизації правових актів

Н. Железняк
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали