ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.06.2011 р. N 880

Київ

Про затвердження змін до Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою забезпечення комплексного вирішення питань щодо проектування, будівництва та реконструкції об'єктів та підвищення якості підготовки проектів розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

1. Затвердити зміни до пункту 43 Регламенту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 29.10.2002 N 1970 (в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11.02.2011 N 185 (Розпорядження N 185)), доповнивши його новими абзацами наступного змісту:

"Проекти розпоряджень про проектування, виконання робіт з інженерної підготовки території, прокладання інженерних мереж із зайняттям (розриттям) проїзних частин, тротуарів для влаштування будівельних майданчиків, будівництво та знесення будівель і споруд, що готуються відповідно до повноважень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за відповідними зверненнями, вносяться за поданням управління перспективного розвитку та координації будівництва апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Всі проекти розпоряджень про проектування, виконання робіт з інженерної підготовки території, будівництво, реконструкцію, реставрацію, реставрацію з пристосуванням, капітальний ремонт об'єктів соціального призначення та об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури, впорядкування об'єктів будівництва, що готуються відповідно до повноважень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та вносяться іншими суб'єктами подання, підлягають обов'язковому погодженню з управлінням перспективного розвитку та координації будівництва апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)".

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Пузанова О. Г.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали