Додаткова копія: Про затвердження Змін до Складу тендерного комітету Міністерства оборони України

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 вересня 2018 року N 474

Про затвердження Змін до Складу тендерного комітету Міністерства оборони України

Відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" (Закон N 922-VIII), у зв'язку з проведенням організаційних заходів в апараті Міністерства оборони України та з метою забезпечення дотримання правових та економічних засад здійснення державних закупівель, об'єктивності та неупередженості під час прийняття рішень щодо вибору переможця процедури закупівлі та забезпечення кворуму на засіданнях тендерного комітету Міністерства оборони України наказую:

1. Затвердити Зміни до Складу тендерного комітету Міністерства оборони України, затвердженого наказом Міністерства оборони України від 31 березня 2016 року N 175 "Про утворення тендерного комітету Міністерства оборони України та затвердження Складу тендерного комітету Міністерства оборони України і Положення про тендерний комітет Міністерства оборони України" (Положення N 175), що додаються.

2. Наказ розіслати згідно з розрахунком розсилки.

 

Міністр оборони України
генерал армії України

С. Полторак

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства оборони України
18 вересня 2018 року N 474

ЗМІНИ
до Складу тендерного комітету Міністерства оборони України (Положення N 175)

1. Абзац третій викласти в такій редакції:

"заступник начальника управління - начальник відділу підготовки та проведення закупівель за напрямком тилового та медичного забезпечення управління проведення закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України полковник Горбенко І. М.;".

2. Абзац десятий викласти в такій редакції:

"завідувач сектору моніторингу цін управління контролінгу Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України Лук'яненко Т. А.;".

3. Абзац тринадцятий викласти в такій редакції:

"заступник начальника відділу підготовки та проведення закупівель за напрямком оперативного та технічного забезпечення управління проведення закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України Гребеник Н. П.".

 

Тимчасово виконуючий обов'язки
директора Департаменту державних
закупівель та постачання матеріальних
ресурсів Міністерства оборони України
полковник

О. Лутченко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали