МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 червня 2012 року N 393

Про затвердження змін до статуту Державного підприємства "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1"

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" наказую:

1. Затвердити зміни до статуту Державного підприємства "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1", затвердженого наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 07.12.2011 N 805 (Наказ N 805), що додаються.

2. Директору Державного підприємства "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1" Коломійцю В. О.:

2.1. Забезпечити державну реєстрацію змін до статуту Державного підприємства "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1" у порядку і терміни, визначені чинним законодавством.

2.2. Надати у триденний термін після державної реєстрації змін до статуту Державного підприємства "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1" їх нотаріально завірену копію Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали