ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.04.2012 р. N 668

Київ

Про затвердження змін і доповнень до Статуту навчального закладу комунальної форми власності "Навчально-виробничий центр "Професіонал"

Відповідно до Господарського кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування", Закону України "Про освіту", Закону України "Про професійно-технічну освіту"; Положення про професійно-технічний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.98 N 1240 "Про затвердження Положення про професійно-технічний навчальний заклад"; підпункту 2.1 пункту 2 рішення Київської міської ради від 29.12.2011 N 1036/7272 "Про передачу до сфери управління Територіального управління Державної судової адміністрації України в місті Києві нежилих приміщень комунальної власності територіальної громади міста Києва та внесення змін до рішень Київської міської ради" (Перелік N 1036/7272) та з метою приведення Статуту навчального закладу комунальної форми власності "Навчально-виробничий центр "Професіонал" у відповідність до вимог законодавства України, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити зміни і доповнення до Статуту навчального закладу комунальної форми власності "Навчально-виробничий центр "Професіонал", затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 07.04.2005 N 540 "Про організаційно-правові заходи, пов'язані з виконанням рішення Київської міської ради від 23.12.2004 N 874/2284", виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Навчальному закладу комунальної форми власності "Навчально-виробничий центр "Професіонал" в установленому порядку зареєструвати Статут в органах державної реєстрації.

3. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали