ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.12.2011 р. N 2459

Київ

Про затвердження змін та доповнень до Положення про заклад культури "Київський муніципальний академічний театр ляльок"

Відповідно до статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 9 Закону України "Про культуру", статті 15 Закону України "Про театри і театральну справу", враховуючи звернення керівника закладу культури "Київський муніципальний академічний театр ляльок" від 11.11.2011 N 103, з метою впорядкуванню питань, пов'язаних з господарською діяльністю закладу культури "Київський муніципальний академічний театр ляльок", та в межах функцій органу місцевого самоврядування:

Затвердити зміни та доповнення до Положення про заклад культури "Київський муніципальний академічний театр ляльок", затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 06.08.99 N 1289 "Про реорганізацію державного комунального територіально-видовищного підприємства "Київський міський театр ляльок" (в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.05.2008 N 680), що додаються.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
23.12.2011 N 2459

Зміни та доповнення до Положення про заклад культури "Київський муніципальний академічний театр ляльок", затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 06.08.99 N 1289 (в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16.05.2008 N 680)

(Цей документ є невід'ємною частиною Положення про заклад культури "Київський муніципальний академічний театр ляльок")

2. Розділ 2 Положення "Мета та напрямки діяльності" доповнити пунктом 2.3 такого змісту:

"2.3. Театр може, крім основних напрямків діяльності, здійснювати такі додаткові види господарської діяльності, не заборонені законодавством:

- продаж сувенірної продукції та квітів;

- продюсерська діяльність;

- організація харчування працівників театру та глядачів; 

- розміщення реклами в театрі; 

- організація презентацій;

- виробництво товарів та надання послуг, що здійснюються виробничими службами та цехами театрів;

- прокат і реалізація костюмів, взуття, обладнання, реквізиту, бутафорії, гримувальних, пастижерних та інших товарів і предметів.

Доходи, одержані Театром від здійснення додаткових видів господарської діяльності, оподатковуються відповідно до законодавства".

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали