ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.12.2011 р. N 2502

Київ

Про затвердження змін та доповнень до Статуту комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд"

Відповідно до Господарського кодексу України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", Закону України "Про теплопостачання":

1. Затвердити зміни та доповнення до Статуту комунального підприємства з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд", затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 19.04.2001 N 777 (в редакції розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.04.2009 N 444), що додаються.

2. Комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" в установленому порядку зареєструвати зміни та доповнення до Статуту.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали