ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.11.2011 р. N 2207

Київ

Про затвердження змін та доповнень до Статуту спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київводфонд"

Відповідно до ст. 78 Господарського кодексу України, ст. 17 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Підпорядкувати спеціалізоване водогосподарське комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київводфонд" Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2. Затвердити зміни до статуту спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київводфонд", затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 18.02.2010 N 86 "Про затвердження Статуту спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київводфонд", що додаються.

3. Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити державну реєстрацію змін до статуту спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київводфонд".

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
28.11.2011 N 2207

ЗМІНИ ТА ДОПОВНЕННЯ ДО СТАТУТУСПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ВОДОГОСПОДАРСЬКОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"КИЇВВОДФОНД"

(Ці зміни є невід'ємною частиною Статуту спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київводфонд")

1. Пункт 1.1 розділу 1 Статуту вкласти в такій редакції:

"1.1. Спеціалізоване водогосподарське комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київводфонд" (далі за текстом - Підприємство) засновано на комунальній власності територіальної громади міста Києва та підпорядковане Головному управлінню комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі за текстом - Орган управління)."

2. Пункт 3.2 розділу 3 доповнити підпунктом 3.2.4 такого змісту:

"3.2.4. Забезпечення безперебійної роботи мережі фонтанів, бюветних комплексів та громадських вбиралень стаціонарного типу, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва."

3. Підпункт 3.3.10 пункту 3.3 розділу 3 викласти в такій редакції:

"3.3.10. Виконання програм соціально-економічного розвитку м. Києва в частині, що стосується розвитку і експлуатації внутрішніх водойм та земель водного фонду в межах м. Києва, мережі фонтанів, бюветних комплексів та громадських вбиралень стаціонарного та модульного типу."

4. Пункт 3.3 розділу 3 доповнити підпунктами 3.3.32, 3.3.33 та 3.3.34 такого змісту:

"3.3.32. Обслуговування громадських вбиралень стаціонарного та модульного типу, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

3.3.33. Здійснення технічного обслуговування та ремонту бюветних комплексів, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

3.3.34. Здійснення технічного обслуговування та ремонту фонтанів, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва."

5. Підпункт 6.1.1 пункту 6.1 розділу 6 викласти в такій редакції:

"6.1.1. самостійно планувати свою діяльність і основні напрямки свого розвитку відповідно до науково-технічних прогнозів та пріоритетів, кон'юнктури ринку продукції, робіт, послуг; здійснювати заходи з утримання та експлуатації внутрішніх водойм, прилеглих територій (земель водного фонду) та р. Дніпро, розвитку інфраструктури м. Києва в частині благоустрою і експлуатації внутрішніх водойм, земель водного фонду та р. Дніпро, мережі фонтанів, громадських вбиралень, бюветних комплексів, розвитку спортивно-оздоровчої, розважальної і соціально-культурної інфраструктури на землях, відведених у встановленому порядку, експлуатації внутрішніх водойм та р. Дніпро у м. Києві та необхідності забезпечення постійного виробничого і соціального розвитку, підвищення доходів Підприємства".

6. Пункт 7.2 розділу 7 викласти в такій редакції:

"7.2. Підприємство очолює генеральний директор, який призначається на посаду та звільняється з посади Київським міським головою за поданням начальника Головного управління комунального господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та погодженням з заступником голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків на контрактній основі".

 

Заступник голови -
керівник апарату

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали