МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 квітня 2018 року N 191

Про затвердження Зміни до Плану підготовки проектів регуляторних актів у Міністерстві інфраструктури України на 2018 рік

На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" наказую:

1. Затвердити Зміну до Плану підготовки проектів регуляторних актів у Міністерстві інфраструктури України на 2018 рік, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 14 грудня 2017 року N 440 (План N 440), що додається.

2. Державній авіаційній службі України забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті Міністерства інфраструктури України.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

В. Омелян

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства інфраструктури
25 квітня 2018 року N 191

Зміна до Плану підготовки проектів регуляторних актів у Міністерстві інфраструктури України на 2018 рік (План N 440)

"

 

Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Положення про Державний спеціалізований фонд фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність та участь України у міжнародних авіаційних організаціях"

Удосконалення механізму управління в галузі цивільної авіації України, надання інструменту для більш оперативного керування економічними процесами, підвищення ефективності використання коштів Фонду, врегулювання ставок державних зборів та приведення їх у відповідність до світової практики та вимог Повітряного кодексу України ( N 3393-VI)

II - III квартали

Державна авіаційна служба України

".

 

В. о. начальника Відділу
авіаційного транспорту

А. Бібер
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали