Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про затвердження Зміни до Складу тендерного комітету Міністерства оборони України

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 24 жовтня 2019 року N 547

Про затвердження Зміни до Складу тендерного комітету Міністерства оборони України

Відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" (Закон N 922-VIII), у зв'язку з проведенням організаційних заходів в апараті Міністерства оборони України та з метою забезпечення дотримання правових та економічних засад здійснення державних закупівель, об'єктивності та неупередженості під час прийняття рішень щодо вибору переможця процедури закупівлі та забезпечення кворуму на засіданнях тендерного комітету Міністерства оборони України наказую:

1. Затвердити Зміну до Складу тендерного комітету Міністерства оборони України, затвердженого наказом Міністерства оборони України від 31 березня 2016 року N 175 "Про утворення тендерного комітету Міністерства оборони України та затвердження Складу тендерного комітету Міністерства оборони України і Положення про тендерний комітет Міністерства оборони України" (Положення N 175) (зі змінами), що додається.

2. Наказ розіслати згідно з розрахунком розсилки.

 

Тимчасово виконуючий обов'язки
Міністра оборони України

І. Руснак

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства оборони України
24 жовтня 2019 року N 547

ЗМІНА
до Складу тендерного комітету Міністерства оборони України (Положення N 175)

Абзац десятий викласти в такій редакції:

"заступник начальника управління - начальник відділу підготовки та проведення закупівель за напрямком оперативного та технічного забезпечення управління проведення закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України Федорчук Я. І.;".

 

Директор Департаменту державних
закупівель та постачання матеріальних
ресурсів Міністерства оборони України

В. Гулєвич
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали