ДЕРЖАВНА САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СЛУЖБА УКРАЇНИГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ САНІТАРНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 липня 2011 року N 12

Про затвердження значення гігієнічного нормативу вмісту харчової добавки підсолоджувач E 955 (сукралоза)

Відповідно до статті 40 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" та статті 8 Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" постановляю:

1. Затвердити рекомендовані Національною комісією України з Кодекс Аліментаріус та Комітетом з питань гігієнічного регламентування Міністерства охорони здоров'я України гігієнічні нормативи вмісту харчової добавки підсолоджувача E 955 (сукралоза) та регламенти їх використання:

1.1. Максимально допустимий рівень (МДР) вмісту харчової добавки підсолоджувача E 955 (сукралоза) в ароматизованих безалкогольних напоях на основі води, у тому ...

 

Доступ до документа «Постанова Головного державного санітарного лікаря України, від 08.07.2011 № 12 Про затвердження значення гігієнічного нормативу вмісту харчової добавки підсолоджувач E 955 (сукралоза)» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали