Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про затвердження Зразка та Опису малої гербової печатки Ради суддів України, внесення змін до пункту 2.6 Положення про порядок виготовлення, обліку, видачі, заміни та знищення посвідчення члена Ради суддів України, затвердженого рішенням Ради суддів України від 12.04.2018 року N 17

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 18 травня 2018 року N 25

Заслухавши та обговоривши інформацію члена Ради суддів України Бутенка В. О. про затвердження Зразка та Опису малої гербової печатки Ради суддів України та внесення змін до Положення про порядок виготовлення, обліку, видачі, заміни та знищення посвідчення члена Ради суддів України (Рішення N 17) і Опису та Зразка посвідчення члена Ради суддів України (Рішення N 17), затверджених рішенням Ради суддів України, від 12.04.2018 року N 17, відповідно до статті 126 (Закон N 1402-VIII), частини восьмої статті 133 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII) та Положення про Раду суддів України, затвердженого X позачерговим з'їздом суддів України 16 вересня 2010 року (з подальшими змінами), Рада суддів України вирішила:

1. Затвердити Зразок та Опис малої гербової печатки Ради суддів України (додається).

2. Внести зміни до пункту 2.6 Положення про порядок виготовлення, обліку, видачі, заміни та знищення посвідчення члена Ради суддів України, затвердженого рішенням Ради суддів України від 12.04.2018 року N 17 (Рішення N 17), виклавши його в наступній редакції:

"2.6. Посвідчення видаються відповідальним працівником Державної судової адміністрації України особисто, під підпис у журналі обліку видачі посвідчень (додаток 2) або апаратом суду, в якому працює суддя, на підставі реєстру видачі посвідчень, оформленим в ДСА України. Реєстр після підписання суддею повертається до ДСА України.".

3. Внести зміни до Опису та Зразка посвідчення члена Ради суддів України, а саме:

пункт 4 після слів "РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ" доповнити словами ", під яким монтується голограма з метою забезпечення захисту бланків посвідчення від підробки";

у пункті 11 слова "печатка відповідної установи" замінити словами "мала гербова печатка Ради суддів України";

пункт 12 виключити.

 

Голова Ради суддів України

О. Ткачук

 

Додаток
до рішення Ради суддів України
18.05.2018 N 25

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Ради суддів України
18 травня 2018 року N 25

ОПИС та ЗРАЗОК
малої гербової печатки Ради суддів України

1. Мала гербова печатка Ради суддів України має форму кола діаметром 24 міліметри, край печатки обрамований подвійним бортиком. У центрі печатки міститься зображення малого Державного Герба України (тризуба) завширшки 6 міліметрів, заввишки 8 міліметрів, яке обрамоване колом діаметром 13 міліметрів.

На полі між зовнішнім обрамленням і обрамленням герба зліва направо по колу одним рядком центровим способом розміщується найменування Рада суддів України. На нижньому стику напису найменування Рада суддів України центровим способом по дузі розміщується шестикутна зірочка.

Напис Рада суддів України виконується рубленим шрифтом, кеглем 10 прописним. Печатка виготовляється з гуми. Для печатки використовується штемпельна фарба синього кольору. Для підвищення рівня захищеності вільна від зображення частина кола між бортиком і написом заповнюється складним малюнком. Вільна від зображення внутрішня частина внутрішнього кола заповнюється захисним растровим зображенням.

2. Зразок малої гербової печатки Ради суддів України:

  
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали